Rol Oyunu

Pathfinder: Wrath of the Righteous Çıkış Tanıtım Videosu

Owlcat Games’in Pathfinder: Wrath of the Righteous oyunu, bu yılki Gamescom vitrininin bir parçası olarak yeni bir lansman fragmanı yayınladı. RPG, 2 Eylül’de PC için çıkacak.

Gamescom 2021’den bilgiler gelmeye devam ediyor ve Owlcat Games, büyük vitrinin bir parçası olarak Pathfinder: Wrath of the Righteous için yepyeni bir lansman fragmanı paylaşma fırsatını kaçırmadı. Pathfinder: Wrath of the Righteous, Steam GOG ve Epic Games Store aracılığıyla 2 Eylül 2021’de PC’ye gelecek. Konsol kullanıcıları 1 Mart 2022’de Pathfinder: Wrath of the Righteous’un tadına bakabilecekler.

Pathfinder: Wrath of the Righteous resmi lansman fragmanı: Gamescom 2021

Pathfinder: Wrath of the Righteous, Pathfinder evreninin şu anda iblis istilasına uğramış topraklarına tek yönlü bir bilet. Oradayken, oyuncular sonsuz güçlere karşı güzel bir kıtasal savaşın tadını çıkarabilir veya farklı bir yol seçerek yemeklerini toplayabilir, insanlıklarını tamamen reddedebilir ve açık havada günah işleyebileceğiniz güzel bir ziyafetten tam olarak yararlanabilir.

Mevcut seçenekler arasında birlik komutanı, kitlelere önderlik edecek bir kişilik, çevredeki herkesin dostu, o çok özel birinin sevgilisi ya da bir zamanlar musallat olan anlamsız duygulardan kurtulmuş bir canavar olmak sayılabilir ancak bunlarla sınırlı değil. Daha fazlası için biraz daha beklemeniz gerekecek.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
AksiyonMacera

Suicide Squad: Kill the Justice League İlk Fragman Yayınlandı

Haber

PewDiePie Youtube'u Neredeyse Bırakıyordu

Nişancı Oyunu

Destiny 2'nin Bir Sonraki Adımı Oldukça Etkileyici Görünüyor

Rol Oyunu

Mafia Trilogy'nin Yeni Fragmanı Burada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite’ın Sızan Haritaları ve Mekanları