RehberThe Ascent

The Ascent: Proficiencies Sıfırlamak Mümkün Mü?

Mevcut birkaç beceri, karakteri farklı yönlerde geliştirmenize izin verir. Sağlığa, kritik hasara veya belirli silahlara odaklanabilirsiniz. Beceri puanları sıfırlanabilir, böylece tek bir kahraman bile farklı savaş türlerini test edebilir. The Ascent kılavuzunun bu sayfasında, beceri puanlarını nasıl sıfırlayacağınızı öğreneceksiniz.

Yeteneklerimi (Proficiencies) nasıl sıfırlarım?

Her şeyden önce, beceriyi sıfırlamak için şehri keşfetmek, yani prologu tamamlamak gerekiyor – ancak bunu zaten oyunun başında yapacaksınız. Şehirdeyken haritayı açın ve üzerindeki mavi alt simgeyi arayın (bölgede ayrıca bir tabanca ve çekiç simgeleri de olacaktır). Bu yere gidin ve crafting işaretiyle işaretlenmiş binaya girin.

İçeride, sandalyeyle etkileşime geçin ve Yeterlilikler sekmesini açın. Burada yetenek sıfırlama seçeneğini göreceksiniz. Bu işlem harcanan tüm beceri puanlarını geri yükleyecektir, ancak biraz maliyetlidir – kahramanın seviyesi ne kadar yüksek olursa, yetenek sıfırlaması o kadar pahalı olur.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberValheim

Valheim'de Evcil Hayvanlara İsim Verme

RehberValheim

Valheim'de Thunder Stone Nasıl Elde Edilir ve Bir Obliterator Nasıl Yapılır?

RehberValheim

Valheim - Darkwood için Katran Nasıl Bulunur? Valheim Katran Rehberi

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed Odyssey - Karakterin Ek Becerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Ascent – Hack Rehberi