RehberThe Ascent

The Ascent – Kilitli Kapıları Nasıl Geçersiniz?

The Ascent’te, genellikle ilk başta erişilemeyecek olan engellenmiş pasajlar bulacaksınız. Bazen, onları açmak için yakındaki bir terminaldeki etkileşim düğmesini kullanmak yeterlidir, ancak bazen bilgisayar korsanlığı kullanmak gerekebilir. Kılavuzun bu sayfasında kapıların ve geçitlerin nasıl açılacağını öğreneceksiniz.

Engellenen kapılar nasıl hacklenir?

Oyun sırasında yukarıdaki resimde görülen durumla sıklıkla karşılaşacaksınız. Geçit engellendi ve yakındaki terminalle etkileşim kurmak imkansız. Bu durumda, hack kullanmanız gerekir.

Yakındaki bir terminale gidin ve hack düğmesini basılı tutun. Bir süre sonra karakterinizin etrafında sarı bir daire belirecek ve terminal ele geçirilecektir. Geçidin kilidi açılacaktır. Oyunun başından beri sahip olduğunuz temel siber güverte ile bile terminalleri hackleyebilirsiniz. Aşağıdaki düğmeleri basılı tutarak hacklemeye başlayabilirsiniz:

PC oyuncuları “C” butonuyla konsol oyuncuları ise Y butonuyla veya ona karşılık gelen bir butonla bunu yapabilirler.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?

Assassin's Creed: ValhallaRehber

Assassins Creed Valhalla: Hızlı bir şekilde deneyim kazanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Ascent – Hack Rehberi