RehberThe Ascent

The Ascent’de Nasıl Hızlı Seyahat Edilir?

The Ascent rehberinin bu kısmı, metro ve taksiler şeklinde hızlı seyahatin kullanımını açıklamaktadır. Her yeni oyunda, bu oyunların dünyaları biraz daha büyüyor ve bu dünyada dolaşmak, görevlere gitmek biraz daha fazla zaman alıyor. Bu açıdan hızlı seyahat etmek oyunlarda önemli bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Sadece haritaya tıklayıp The Ascent’te ışınlanamazsınız. Ancak bu, oyunun hızlı seyahat sistemine sahip olmadığı anlamına gelmez. Kılavuzun bu sayfasında hızlı seyahat sisteminin nasıl çalıştığını ve nasıl kullanılacağını öğreneceksiniz. Size metro ve taksiyi nasıl kullanacağınızı gösteriyoruz.

  1. Metro
  2. Taksi

Metro

Metro/metroyu kullanmak için haritada “M” işaretlerini bulmanız gerekir. Metro istasyonları oyun dünyasının farklı yerlerine dağılmış durumda. Böyle bir yere gidin ve yaklaşan treni bekleyin. Tren geldiğinde etkileşim düğmesine basın. Bu, varmak istediğiniz istasyonu seçeceğiniz bir pencere açacaktır. Trenin içinden kısa bir ara sahneden sonra kahraman gelecek. Metro kullanmanın ücretsiz olduğunu da eklemekte fayda var.

Taksi

Hızlı seyahat etmenin ikinci yolu taksi kullanmaktır. Taksiyi haritanın herhangi bir yerinde kullanabilirsiniz (etrafta düşman yoksa), ancak bir yolculuk 1000 krediye mal olur. Ayrıca, yalnızca daha önce ziyaret ettiğiniz yerlere gidebilirsiniz. Taksi çağırmak için aşağıdaki düğmeleri kullanın:

Bilgisayarda “T” tuşu, konsolda ise sol pad…

Diğer tüm oyunlarda olduğu gibi özellikle açık dünya olsun olmasın, büyük haritalara sahip oyunlarda hızlı seyahat etmek oldukça önemli bir özellik. Bu rehberde The Ascent içinde hızlı seyahati nasıl kullanacağınızı sizlere göstermiş olduk. Başka bir Ascent rehberinde görüşmek üzere.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
The Ascent – Hack Rehberi