Savaş Oyunları

Call of Duty: Vanguard, Playstation’da Özel İçeriğe Sahip Olacak

Call of Duty: Vanguard özel PlayStation içeriğine sahip olacak. Call of Duty Black Ops Cold War ve Modern Warfare gibi Call of Duty Vanguard da PlayStation 4 ve 5 konsollarına özel içeriklere sahip olacak. PlayStation genellikle bütün Call of Duty serisi için pazarlama haklarına sahipken, Xbox, Battlefield 2042’yi tanıtmak için EA ile bir anlaşma yapmayı başardı. Ancak Xbox, Sony’nin Call of için yaptığı gibi özel bir içerik almayacak gibi görünüyor. PlayStation ise geçmişteki oyunlarda olduğu gibi Call of Duty: Vanguard’da da sadece kendine özel içerikler alabilecek.

Muhtemelen bir yıl önce Call of Duty Black Ops Cold War ve Modern Warfare’in özel PlayStation içeriğine sahip olduğunu ve bu geleneğin yakında çıkacak olan Call of Duty Vanguard ile devam edeceğini biliyorsunuzdur. Dün Activision, oyun için PlayStation oyuncularının tam bir yıl boyunca diğer konsollarda ve PC’de olmayacak ekstra şeyler aldığını doğrulayan bir paylaşım yayınladı.

Videonun en sonunda “PS oyuncuları, 1 Kasım 2021’e kadar diğer platformlarda bulunmayan bonus içerik ve avantajlar elde edecek.” şeklinde bir açıklama bulunuyor. Bu özel içerik henüz Activision tarafından açıklanmadı, ancak önceki oyunların Onslaught modu gibi özel oyun modları olduğu göz önüne alındığında, PlayStation oyuncularının bir kez daha benzer bir şey elde etmesini beklemek mantıklı olacaktır.

Call of Duty Vanguard, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S için resmi olarak 5 Kasım 2021’de raflara çıkıyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Haber

Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Haber

Sony, Microsoft'un Call of Duty'i PlayStation'dan Kaldırmamasını Umuyor

KonsolPlaystation

2021'de En Çok İndirilen PS4 ve PS5 Oyunları

Macera

Oxenfree 2 Lost Signals Çıkış Tarihi Sızdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite Squid Game Kodları