Battle Royale

Ghost Recon Frontline Kapalı Betası Ertelendi

Ubisoft, Twitter üzerinden yayınladığı bir duyuruda, yakın zamanda ortaya çıkan battle royale Ghost Recon Frontline için kapalı beta testini ertelediklerini duyurdu.
Ubisoft, Ghost Recon Frontline için kapalı beta testini ertelediklerini doğruladı. Yayıncı gecikmenin nedenini açıklamadı ancak oyunculardan gelen tepkilerin kesinlikle yardımcı olmadığını söyleyebiliriz.

Kapalı beta için yeni tarih paylaşılmadı ki bu garip ama Ubisoft en kısa sürede daha fazla bilgi paylaşacaklarını söyledi.

Ubisoft, Ghost Recon Frontline ile seçeneklerini değerlendiriyor gibi görünüyor ve projeyi tamamen iptal ederlerse şaşırmayacağız. Ghost Recon topluluğundan gelen tepki oldukça önemliydi. Oyuncular battle royale oyunundan daha eski Ghost Recon oyunlarına benzer bir şeye sahip olmayı tercih ediyor, ancak Ubisoft nadiren topluluğunu dinleyen bir şirket.

İşte yayıncıdan yapılan duyurunun tamamı:

“Tom Clancy’s Ghost Recon Frontline için Kapalı Testini ertelemenin en iyisi olduğuna karar verdik. Geliştirme ekibi mümkün olan en iyi deneyimi yaratmaya kendini adamıştır. Kapalı Testin yeni tarihiyle ilgili ayrıntıları mümkün olan en kısa sürede paylaşacağız. Devam eden desteğiniz için teşekkürler.”

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite Squid Game Kodları