New WorldRehber

Çanta Kapasitesi Nasıl Artırılır? New World Rehber

New World’de envanter boyutunu artırarak taşıma kapasitenizi artırın ve cebinize daha fazlasını sığdırın.

Depolama sınırlamaları olan herhangi bir oyun, kaçınılmaz olarak envanter boyutunu artırmak isteyen oyunculara yol açacaktır ve New World’de farklı değildir. Neyse ki, taşıma kapasitenizi artırana, ceplerinizi genişletene, yeni taşıma çantaları yapana ve daha fazla şey taşıyabilene kadar uzun süre beklemeniz gerekmeyecek. Ayrıca, envanterinizi en üst düzeye çıkarmanın başka bir yolu olan şehirlerde depolama kapasitesini artırmanın yolları da vardır.

Envanter boyutunu artırın (Taşıma kapasitesi ve ağırlığı)

Oyuncular, Outfitting Station’da çantalar işleyerek Yeni Dünya’da envanter boyutunu artırabilir. Üretebileceğiniz ilk çantalardan biri Seviye 10’daki Kaba Deri Çantadır. Sonraki ikisi Seviye 30 ve 45’te açılabilir. Bunların tümü taşıma kapasitenizi artıracak ve bu da yükten kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

Envanter boyutunuzu 100 puan artıracak bir Kaba Deri Çanta yapmak için, bir Teçhizat İstasyonunda aşağıdaki öğeleri kullanın:

  • 45x Coarse Leather
  • 25x Linen
  • 10x Iron Ingots
  • 1x Minor Rune of Holding

Minor Rune of Holding, seçtiğiniz hizipten satın alınabilir. Önce kendinizi bir ulusla birleştirmeniz ve ardından Fraksiyon Jetonları kazanmaları için görevleri tamamlamanız gerekir. Minor Rune of Holding’in maliyeti 1.000 Faction Token ve 250 Gold’dur.

 

Coarse Leather, bir Tabakhanede domuz gibi hayvanların derisini yüzerek elde edilen bir kaynak olan 4x Rawhide kullanılarak yapılır. Gerekli miktarda deri yapmak için 180 Rawhide’a ihtiyacınız olacak.

Linen, bir Tezgahta 4x Elyaf kullanılarak yapılır. Kenevir hasat ederek Lif elde edebilirsiniz, bu aynı zamanda balık tutabilmeniz için bir olta yapma yönteminizdir. Bu, yeterli Keten yapmak için en az 96 Elyaf’a ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.

Iron Ingots, bir Döküm Makinesi kullanılarak 4x Demir Cevherinden oluşturulur. Her yerleşim yerinde, demirhane, ahşap atölyesi ve taş kesme masası gibi diğer satıcılar tarafından bir izabe tesisi bulunacaktır. Ana görevi takip ettiyseniz, forge’ı nasıl kullanacağınızı bilmelisiniz.

Depolama boyutu nasıl artırılır?

New World’de artırmak isteyeceğiniz bir diğer şey ise depolama boyutu. Bu depolama sistemi, ihtiyaç duymadığınız ürünleri dışarıdayken boşaltmanıza olanak tanır. Satıcıları bir yerleşimde sarf malzemelerini cebinizde taşımadan kullanabileceğiniz için de yararlıdır – iş istasyonları kaynakları depodan çeker.

Depolama kapasitenizi artırmak için bölge ile olan konumunuzu artırmanız gerekecek. Deponuzu belirli bir oranda artırma seçeneğine sahip olacaksınız veya diğer nimetlerden birini seçebilirsiniz.

New World’de artan envanter boyutu, daha fazla eşya taşımanıza izin verecektir. Bu, her biri belirli miktarlarla yük limitlerinizi artıran yeni çantalar üreterek mümkün olur. Ayrıca, her yerleşimde deponuzu yükseltme seçeneği de vardır ve çantanızda yer açar.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Kampınızı nasıl yükseltirsiniz – New World