Path of Exile

Path of Exile: Scourge başarılı bir lansman yaptı

Path of Exile, Scourge genişlemesini aldı. PoE hayranlarının ilk izlenimleri çok olumlu, bu da Steam’deki yüksek puanlarla iyi bir şekilde gösteriliyor. Grinding Gear Games’in hit aksiyon RPG’sinin en son DLC’si Path of Exile: Scourge’un çıkışını görmek için bekledik. Geleneksel olarak, bir güncelleme şeklinde ücretsiz olarak yayınlandı. Yakın zaman önce başlatılan genişleme şimdilik sadece PC ve Mac’te mevcut, ancak konsol sahiplerinin eğlenceye katılmak için uzun süre beklemesi gerekmeyecek. Genişletme 27 Ekim’de Xbox One ve PlayStation 4’e gelirken, Xbox X/Series ve PlayStation 5 sahipleri de geriye dönük uyumluluk sayesinde oynayabilecekler.

PoE: Scourge ‘den ilk izlenimler çok iyi. Bu en iyi Steam’deki kullanıcı oylarıyla gösterilir. DLC’nin yayınlandığı gün Path of Exile, oyunculardan 195 olumlu eleştiri ve sadece 15 olumsuz yorum aldı. Bu durumun tekrar ederek ilerlemesi de başarıyı gösteriyor.

Genişletmenin yayınlanmasıyla birlikte oyun, etkileyici aktivite puanları da elde ediyor. Dün, günün en sıcak zamanında Path of Exile Steam’de 150.485 kişi tarafından oynandı. Bu, oyunun rekorundan sadece 7 bin daha az, yani bu hafta sonu rekor kırılması muhtemeldir.

DLC, iblis istilasına uğramış Wraeclast dünyasının alternatif bir versiyonuna geçmenizi sağlar. Oyunculara, aynı zamanda onlara güçlü olumlu değiştiriciler sağlayan ve lanetlerin olumsuz etkileriyle sonuçlanan kendi eşyalarını kirletme seçeneği de veriliyor. Geliştiriciler, pasif beceri ağacındaki değişiklikleri içeren oyunun dengesindeki iyileştirmeleri de unutmadı.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Diablo 4

Diablo 4 İle İlgili Yeni Bilgiler Bu Ay Sonuna Doğru Ortaya Çıkacak

Hack & Slash

Titan Quest Yeni Bir DLC'ye Aldı; Eternal Embers'ın Sürpriz Lansmanı Yapıldı

AksiyonHack & Slash

Lost Ark Kapalı Beta Yarın Başlıyor; İşte Son Fragman

Hack & Slash

Lost Ark Avrupa Ne Zaman Çıkıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Path of Exile Mobile Ücretsiz Hack & Slash