Overwatch

Overwatch’ın McCree’si Yakında Yeni Bir İsim Alacak

Overwatch’ın McCree’si Yakında Yeni Bir İsim Alacak, Overwatch’ın popüler silahşoruna yeni bir isim verilecek, bu yüzden artık Diablo IV’ün tartışmalı eski yapımcısına atıfta bulunmayacak. Overwatch’ın geliştiricileri tarafından duyurulan değişiklikler çok yakında gerçek olacak; Oyunda bulunan karakterlerden biri olan Jesse McCree yeni bir isim alacak. 26 Ekim’den itibaren kovboy Cole Cassidy olarak tanınacak.

Oyunun resmi Twitter hesabında, bir dönek olarak kahramanın gerçek adından vazgeçmeye karar verdiğini okuduk. Bu sayede geçmişten ve eski benliğinden kaçıyordu. Şimdi onun tekrar Cole Cassidy olma zamanı. Overwatch hayranları için bu, ne yazık ki karakterin alacağı yeni hikaye dizisindeki bir gecikmeyle eşdeğerdir.

Karakterin adını değiştirme kararı, kahramanı önceki adını borçlu olduğu adamdan kesme arzusuyla belirlenir. Jesse McCree, yakın zamana kadar Diablo IV’te baş tasarımcı olarak çalıştı, ancak cinsel taciz ve mobbing skandalı sonrasında Blizzard Entertainment’tan kovuldu.

Geliştiriciler, gelecekte oyunlarındaki karakterlerin gerçek kişilere atıfta bulunmayacağını zaten duyurdular. Bu, şirketin benzer durumlardan ve zorunlu değişikliklerden kaçınmasını sağlayacaktır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Halo Infinite

Halo Infinite'in oyun içi mağazasında fiyatlar düşecek

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Nişancı Oyunu

Serious Sam: Siberian Mayhem Yeni Fragman ve Çıkış Tarihi

AksiyonSavaş Oyunları

FromSoftware'in Armored Core 6 Çıkışı Yaklaşmış Olabilir, Ekran Görüntüleri ve Bilgi Sızıntısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Overwatch Alternatifi En İyi 5 Oyun Listesi