League of LegendsRol Oyunu

LoL RPG Ruined King Çıktı; Diğer Tek Oyunculu Oyunlar Açıklandı

LoL RPG Ruined King Çıktı; Diğer Tek Oyunculu Oyunlar Açıklandı. Bugün, Ruined King: A League of Legends Story’nin beklenmedik çıkışı oldu. Riot Games, Nintendo ile birlikte düzenlenen bir canlı yayın sırasında oyunun çıkışını duyurdu. Sunum, LoL evreninde geçen diğer tek oyunculu oyunlara da değindi.

Ruined King: League of Legends evreninde geçen bir RPG olan A League of Legends Story bugün beklenmedik bir şekilde çıkıyor. Oyunun şu anda mevcut olduğu, Riot Games ve Nintendo tarafından ortaklaşa düzenlenen Resmi Riot Forge Vitrini adlı özel bir etkinlikte duyuruldu.

Ruined King, Summoner’s Rift alanlarından (Braum, Ilaoi, Miss Fortune ve Pyke dahil) tanınmış karakterlerle karşılaşabileceğimiz tek oyunculu bir oyundur. Oynanış açısından dünyayı keşfetmeye, bulmacaları çözmeye ve sıra tabanlı takım savaşlarına odaklanıyoruz. Ruined King, PC (Steam, Epic Games ve GOG.com), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch’te mevcuttur.

Song of Nunu

Ancak sunum sadece bu başlığa odaklanmadı. Ayrıca, adından da anlaşılacağı gibi, Nunu adında bir çocuk ve onun büyük tüylü arkadaşı Willump’ın hikayesine odaklanan bir macera oyunu olan Song of Nunu: A League of Legends Story’nin duyurusunu aldık.

Tequilla Works, oyunun geliştirilmesinden sorumludur ve yayıncısı Riot Forge’dur. Geliştiriciler kesin bir çıkış tarihi vermediler, ancak oyunun gelecek yıl PC, PS4, PS5, XONE, XSX|S ve Switch’te görüneceğini duyurdular.

Conv/rgence

Gösteri sırasında bahsedilen üçüncü oyun, Piltover’dan zamanı manipüle etme yeteneğine sahip genç bir çocuk olan Ekko’nun maceralarına odaklanan bir 2D platform oyunu olan Conv/rgence: A League of Legends Story’ydi. Oyun bir süre önce duyurulmuştu, ancak sadece şimdi Double Stallion – oyundan sorumlu stüdyo – ne zaman çıkacağını bekleyebileceğimiz konusunda bilgilendirildi. Daha önce tartışılan pozisyona benzer şekilde, 2022 için planlanıyor. Oyun, öncekilerle aynı platformlarda piyasaya sürülecek.

Hextech Mayhem

Son olarak, bugün piyasaya sürülen Riot Forge’un kanatları altından bir başlıktan daha bahsetmeliyiz – otomatik koşucu türünden bir oyun olan Hextech Mayhem, işimizin müziğin ritmine koşarken görevleri yerine getirmek olduğu bir oyun. Patlayıcılar konusunda uzmanlaşmış bir karakter olan Ziggs olarak oynuyoruz. Oyun bugünden itibaren PC, Nintendo Switch ve Netflix Games’te mevcut.

Riot Games’in tek oyunculu projelerinin iddialı göründüğünü itiraf etmeliyiz. Buna Netflix’te popülerlik rekorları kıran Arcane serisinin başarısını da eklediğimizde, başarılı bir şekilde genişleyen bir markanın resmi karşımıza çıkıyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Wild Rift Giriş Zaman Aşımına Uğradı Sorunu