Simülasyon

ETS2 Güncellemesi 1.43 Açık Beta; Yaklaşan Yenilikleri Kontrol Edin

ETS2 Güncellemesi 1.43 Açık Beta; yeni güncelleme yolda. Euro Truck Simulator 2 1.43 güncellemesi için açık beta yayınlandı. Tam yamanın, diğer şeylerin yanı sıra, Lyon şehrine yeni bir görünüm ve özel teslimatlar için daha fazla rota eklemesi bekleniyor.

SCS Software’deki geliştiriciler durmaksızın Euro Truck Simulator 2 üzerinde çalışıyorlar. Şu anda Lyon şehri için yeni bir görünüm ve diğer şeylerin yanı sıra özel teslimatlar için ek yollar getirecek olan 1.43 güncellemesini geliştirmekle meşguller. Yamayla ilgilenenler için Cuma günü bir açık beta başlatıldı.

Güncellemeyi test etmek için erişim elde etmek adına, Steam’deki kitaplığınızda başlığı bulmanız, sağ tıklamanız ve Özellikler panelini açmanız gerekir. Orada, Beta sekmesi altında “Public Beta 1.43” seçeneğini seçin. Tabii bu yamanın tam sürümü olmadığı için içeriğinin tamamını sunmadığı ve her türlü hatayla dolu olabileceği unutulmamalıdır.

Ayrıca SCS Software, güncellemenin son versiyonunda göreceğimiz en önemli değişiklikleri sundu. Avrupa haritasında birçok yeni özellik bizi bekliyor. Başka bir şehir yenilenecek – bu sefer Fransız Lyon. Diğerlerinin yanı sıra yeni yollar ve üç gerçek, karakteristik bina alacak – Viaduc de Perrache, Musée des Confluences ve Groupama Stadyumu.

İspanya ve Portekiz ise iki yeni yola kavuşacak. İlki A-1 ve A-2 otoyollarını birbirine bağlayacak, ikincisi ise Sines şehri yakınlarında başlayıp Sevilla’da sona erecek. Ayrıca, Avrupa genelinde 35 simge yapı inşa edilecek.

  • Daugavpils – Rezekne
  • Soria – Teruel
  • Galati – Iasi
  • Cagliari – Sassari
  • Gothenburg – Helsinborg
  • Brest – Rennes
  • Bremen – Travemunde
  • Warsaw – Katowice

Ayrıca güncellemeyle birlikte oyuna bir takım küçük değişiklikler de getirilecek. Diğerlerinin yanı sıra damperli kamyon satın alma imkanı olacak ve kabinlerdeki sesler iyileştirilecek. Şu an için 1.43 yamasının tam olarak ne zaman gün ışığına çıkacağı bilinmiyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Rol Oyunu

Watch Dogs: Legion artık güncelleme almayacak

Among Us

Among Us'a Arkadaş Listesi Özelliği Geliyor

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Apex Legends

Apex Legends Dark Depths etkinliği yeni Arena haritası, kozmetikler ve daha fazlasını getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount & Blade 2: Bannerlord, çok oyunculu oyununda büyük güncellemeler sunuyor