Aksiyon

Saints Row Reboot Birkaç Ay Ertelendi

Saints Row Reboot Birkaç Ay Ertelendi. Saints Row’un Reboot sürümü birkaç ay ertelendi. Stüdyo, hem yeni konsol nesillerinin yanı sıra PC’de Ağustos sürümünden önce oyunu daha da iyileştirmek istiyor.

Gelecek yıl Şubat ayının sonlarında piyasaya sürülmesi planlanan Saints Row Reboot ertelendi. Studio Volition ve yayıncı Deep Silver yeni bir çıkış tarihi açıkladı. Oyun 23 Ağustos 2022’ye kadar PS4, PS5, Xbox One, Series X|S ve PC’ye gelmeyecek.

Volition’ın başkanlarından Jim Boone, bu oyunu bekleyen oyunculara bir mektup gönderdi. Stüdyonun Saints Row reboot vizyonunu iyileştirmek için daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu anlıyoruz.

“Önceliğimiz, şimdiye kadarki en iyi Saints Row oyununu yaratmak ve orijinal tarihte yayınlasaydık, kendimize belirlediğimiz, beklediğiniz ve hak ettiğiniz standartlara uygun olmazdı. Takımın sadece vizyonumuzun hakkını vermek için daha fazla zamana ihtiyacı var; biraz ince ayar yapıyoruz ve oyunda genel kalite ve cila dışında pek bir değişiklik olmayacak.”

Bu kararın arkasındaki nedenlerden biri, hakim olan COVID-19 salgını ve proje yönetim ekibi tarafından hafife alınan etkileridir.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
LoL RPG Ruined King Çıktı; Diğer Tek Oyunculu Oyunlar Açıklandı