Fortnite

Spider-Man, görünüşe göre Bölüm 3’te Fortnite’a geliyor

Spider-Man, görünüşe göre Bölüm 3’te Fortnite’a geliyor. Fortnite sızıntıları, Spider-Man’in Bölüm 3’te Fortnite’a geri döneceğini iddia ediyor. Söylentiler, Spider-Man’in bu sezon bir ara Epic Games’in oynaması ücretsiz battle royale oyununa gelebileceğini öne sürdü, ancak öyle olmayacak gibi görünüyor. Spider-Man, Bölüm 3’ten önce gelmeyecek, ancak son sızıntılar, yeni Bölümün yakın zamanda yayınlanabileceğini gösteriyor.

Görünüşe göre, Bölüm 3, Sezon 1 önümüzdeki ay gelecek, Örümcek Adam ise Bölüm 3’te Fornite’a gelecek. Bunların hiçbirinin resmi olarak doğrulanmadığını unutmayın.

Görüldüğü gibi Fortnite sızıntısı Fortnite Intel, kaynaklarına göre Spider-Man’in Fortnite’a gelişinin son derece yakın olduğunu iddia ediyor. “Bu sezon çıkmamasını bekle, gelecek sezon olacak” diyorlar. Ek olarak, başka bir Fortnite Sızıntısı Shiina, Spider-Man’in Bölüm 3’te Fortnite’deki görünümüyle dalga geçerek bu söylentiyi doğruladı.

Söylentiler gerçekten doğruysa, çok yakında Fortnite Bölüm 3 Sezon 1 ve Örümcek Adam hakkında daha fazla şey duymayı bekleyebilirsiniz. Spider-Man No Way Home’un da 17 Aralık 2021’de piyasaya sürülmesiyle, söylentilerin yasal olabileceğini varsaymak mantıklı. Fortnite, son yıllarda büyük film promosyonları ile tanınır. En son örnek, iki görünüm, araç ve eşyaya sahip olan Dune gösterisidir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Apex LegendsBattle RoyaleFortnite

Apex Legends vs Fortnite 5 Fark

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite, Bölünmüş Ekran (Split-Screen) Nasıl Oynanır?