Rol Oyunu

Assassin’s Creed: Valhalla Güncellemesi Bizi Tüm Oyunu Yeniden İndirmeye Zorlayacak

Assassin’s Creed: Valhalla için 1.4.1 Güncellemesi, oyunculara birçok fayda sağlayacak. Tüm oyunu sıfırdan yeniden indirmeye istekli oldukları sürece.

Büyük güncellemelere zaten alışmış olmamız gerekirken, çok sayıda oyuncu için birden fazla (bazen çok sayıda) gigabayt yama verisi indirmek hoş olmayan bir gereklilik olmaya devam ediyor. Bu arada, Ubisoft bir adım daha ileri gidiyor: Assassin’s Creed : Valhalla için gelecek haftaki güncelleme bizi tüm oyunu sıfırdan indirmeye zorlayacak. Neyse ki DLC’ler olmadan, ancak bu, PlayStation 5 hariç neredeyse tüm platformlarda hala 60 GB’ın üzerinde.

Assassin’s Creed: Valhalla – 1.4.1 yamasıyla indirmek için gereken tahmini veri hacmi
PlayStation 5 – 40 GB
Xbox One – 62 GB
PlayStation 4 – 67 GB
XSX/S – 71 GB
bilgisayar – 78 GB

Bu görünüşte tuhaf gereksinimin haklı bir nedeni vardır. 1.4.1 Yaması, oyunun daha da geliştirilmesi için gerekli olduğu varsayılan veri yapısını değiştirecektir. Ayrıca güncellemeden sonra Assassin’s Creed: Valhalla diskte çok daha az yer kaplayacak (platforma bağlı olarak yaklaşık 13 ila 44 GB arasında) ve performansı önemli ölçüde artıracak. Oyuncular ayrıca daha kısa yükleme süreleri bekleyebilirler ve yama muhtemelen bazı hata düzeltmeleri de getirecektir. Ayrıntılar ve 1.4.1 sürümünün çıkış tarihi yakında belli olacak.

Bu, oyuncuların disk alanından tasarruf etmek için onlarca gigabaytlık veriyi indirmeye hazırlanmaları gereken ilk sefer değil. Bununla birlikte, Call of Duty: Warzone için Mart ayındaki devasa yama bile “sıkıştırılmış” AC: Valhalla kadar büyük değildi. Başka bir şey ise, bu modernizasyondan önce bile, en son Assassin’s Creed, geçen yılki Call of Duty oyunundan çok daha az yer kaplıyordu.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons'ın Luminous Night güncellemesi, Kule'ye yeni biyomlar ekliyor

Rol Oyunu

Genshin Impact 2.7 güncellemesi ile, oyun başladığından beri ilk kez bir gecikme yaşıyor

Dying Light 2

Dying Light 2'nin DLC'si "insanları şaşırtacak"

Hayatta Kalma

The Long Dark, ilk ücretli DLC'sini bu yıl bir "Season Pass" şeklinde alacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Ubisoft, Oyunlarda Satın Alınan Ürünler için NFT Sunmaya Başladı