Nişancı Oyunu

PUBG Devs’ten Taktik Nişancı Thunder Tier One Yayınlandı

PUBG ve Arma serisinin gazilerinden güzel bir taktik nişancı olan Thunder Tier One çıkışını gerçekleştirdi. Krafton’dan taktik nişancı Thunder Tier One yayınlandı. Oyun sadece PC’de satışa sunuldu. Oyunu bugün Steam’den satın alabilirsiniz.

Başarılı bir lansman bekliyoruz. Son birkaç ayda geliştiriciler, oyunun ilk sürümlerinin açık testlerini iki kez düzenlediler ve her başlıkta sıcak bir karşılama ile karşılaştılar.

Thunder Tier One çok umut verici görünüyor. Oyun başlangıçta Arma serisinden bilinen stüdyo Bohemia Interactive’in çalışanlarının bir yan projesiydi. Ancak yaratıcılar, diğer başlıklar üzerindeki çok fazla çalışma nedeniyle projeyi rafa kaldırmak zorunda kaldı. Daha sonra yeni bir şirkette uzun süre PUBG üzerinde çalıştılar ancak 2020’de eski fikre geri döndüler ve Krafton yönetimini oyunlarını finanse etmeye ikna ettiler.

Oyun, solo veya co-op modunda oynanabilen bir hikaye kampanyası sunuyor. Ayrıca PvP savaşları da olacak. Dahası, geliştiriciler modlama araçlarını piyasaya sürmeyi planlıyorlar, ancak bu planlanandan daha sonra gerçekleşecek. Başlangıçta, oyunun piyasaya sürüldüğü gün çıkış yapacaklardı, ancak geliştiriciler bazı teknik sorunlarla karşılaştı. Ancak gecikme çok fazla olmayacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Halo Infinite

Halo Infinite'in oyun içi mağazasında fiyatlar düşecek

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2'ye Beş Yıl Boyunca Güncelleme ve Yeni İçerik Garantisi Verildi

Free FirePubg Mobile

PUBG: Battlegrounds geliştiricisi Krafton, Apple ve Google'ı Pubg'yi klonlayanlar nedeniyle dava ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Tom Henderson’a Göre Assassin’s Creed Valhalla 40 saatlik bir DLC Alacak