Forza Horizon 5

Forza Horizon 5, Sezon 2 ve 3’te 24 yeni araba alacak

Forza Horizon 5, önümüzdeki iki sezonda 24 yeni araba alacak.

Forza Horizon 5 geliştiricisi Playground Games, önümüzdeki iki sezonda yeni oyununa katılan yeni araçların tam listesini bugün erken saatlerde (VGC aracılığıyla) açıkladı. Sezon 2, bu hafta 9 Aralık’ta (bugün) başlayacak ve İlkbahar, Yaz, Sonbahar ve Kış mevsimlerinin oyunun kendisinde yer alacağı dört hafta sürecek.

Bu dört haftalık sezon boyunca, etkileyici yeni arabalardan oluşan bir liste oyuna katılacak. Bunlar, Lamborghini Espada S3, Ferrari Monza SP2, Maserati 8CTF, Peel P50 ve yukarıda belirtilen markaların her birinden birkaç başka varyantı içerir. Bu sezon sona erdikten sonra, Sezon 3 Forza Horizon 5 için başlayacak, ancak Playground bu sezonun aynı dört haftalık modeli izleyip izlemeyeceğini doğrulamadı.

Ancak Forza Horizon 5’e 3. Sezon için katılan araçlar çok daha çeşitli. Audi TT RS, Toyota Hilux Arctic Trucks AT38, Jaguar XJ13 ve Donkervoort D8 GTO’nun beğenileri bunlardan sadece birkaçı. Ayrıca bir Ford Mustang Mach 1, Ferrari FXX-K Evo ve Sezon 3’te çıkış yapan bir Zenvo TS1 var. Her araca tam bir bakış için, daha fazlası için resmi Forza Horizon YouTube kanalına bakabilirsiniz.

Playground’dan lansman sonrası desteğin böylesine güçlü bir şekilde gösterilmesini görmek güzel, özellikle de Forza Horizon 5’in geçen ay böylesine gişe rekorları kıran bir lansmanı yaptıktan sonra. Xbox, Playground’un yeni yarış oyununun lansmanından iki haftadan kısa bir süre sonra 10 milyon oyuncuyu aştığını ve onu şimdiye kadarki en büyük Xbox oyun lansmanı yaptığını iddia etti. Bu muhtemelen Xbox Game Pass abonelik hizmeti aracılığıyla piyasaya sürülmesiyle desteklendi, ancak yine de Forza Horizon 5 için şaşırtıcı bir başarı.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Haber

Xbox, Steam geliri açısından en büyük yayıncılardan biri oldu

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 Modu, Yarışlara Işın İzleme (Ray Tracing) Ekliyor

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 Gerçek Hayatla Karşılaştırıldı

Forza Horizon 5

Daha yayınlanmadı ama neredeyse 1 milyon oyuncusu var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed: Valhalla Güncellemesi Bizi Tüm Oyunu Yeniden İndirmeye Zorlayacak