Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Simülasyon

SnowRunner 6. Sezon: Haul & Hustle ayrıntıları – Yeni haritalar, iki yeni kamyon, fotoğraf modu ve daha fazlası

SnowRunner sezon 6, tüm kamyoncular için yeni bir içerik grubuyla tüm platformlarda resmi olarak yayında. Geliştirici Saber Interactive, yeni haritalar, kamyonlar ve bazı yepyeni özellikler dahil olmak üzere bir sürü yeni içerik getiren Haul and Hustle adlı yepyeni bir Snowrunner içerik güncellemesi olan SnowRunner Sezon 6 için yepyeni bir fragman paylaştı.

SnowRunner Sezon 6 yeni içerikler

Güncellemeye dahil edilen iki yeni araç, yerleşik bir vinç ve kütük römorku olan çevik bir 8×8 ormancılık uzmanı olan Aramatsu Forwarder ve sağlam, çok yönlü bir 6 tekerlekli Tayga 6455B olarak karşımıza çıkıyor. 6. Sezonun bir diğer öne çıkan özelliği ise yepyeni ve şimdiye kadarki en zorlu mücadelelerden biri. Zaman içinde yükseltilebilen onarım veya yakıt ikmali olmadan barebone bir garajla başlarsınız.

Ayrıca, çok sayıda araç ve filtre içeren tam teşekküllü bir fotoğraf modu sayesinde artık harika ekran görüntüleri alabilirsiniz.

Son olarak, Sezon 6, topluluğun favori oyun içi araçlarına göre seçilen bir dizi araç görünümü getiriyor.

  1. Sezon, SnowRunner için Year 2 Pass’a sahip olan tüm oyuncular tarafından kullanılabilir. SnowRunner’ın 6. Sezon güncellemesinden daha fazla ayrıntı ve oynanış için, yukarıdaki eklenen fragmana göz atın.

SnowRunner artık Steam ve Epic Games Store, PlayStation ve Xbox konsolları aracılığıyla PC’de mevcut.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberHayatta KalmaSons of Forest

Sons Of The Forest'un 5. Yamasında Oyuna Eklenen Yenilikler

Genshin ImpactRehberRol Oyunu

Genshin Impact 3.7 Çıkış Tarihi, 3.7 Banner Sızıntıları

Rol Oyunu

Fallout 76 Görselliği İyileştiren Bir Mod Yayınlandı

Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Green Hell: Molds Rehberi