Cyberpunk 2077

Rakamlarla Cyberpunk 2077 Birinci Yılı; CDPR Oyunculara Destek İçin Teşekkür Ediyor

Cyberpunk 2077 bugün ilk doğum gününü kutluyor. CD Projekt RED, oyunculara destekleri için teşekkür ediyor, topluluk anıları paylaşıyor ve geçen yılın nasıl olduğuna bir göz atıyoruz.

10 Aralık 2020’de Cyberpunk 2077 için sözde birinci gün yaması yayınlandı… CD Projekt’in oyununun o zamanki teknik durumu nedeniyle aldığı tepki – özellikle 8. nesil konsollarda – hak edildi. Buna rağmen, birçok insan oyunla harika zaman geçirdi. Piyasaya sürüldükten tam olarak bir yıl sonra bugün durum nasıl derseniz; Daha iyi, ama mükemmel değil. Geliştiriciler bunun açıkça farkındalar, çünkü oyunculara Twitter’daki bir gönderi aracılığıyla destekleri için teşekkür ettiler.

Topluluğun tepkisi farklı çıktı. Eleştirel seslerin sıkıntısı yok, ancak önemli sayıda hayran olumlu anıları paylaşıyor ve teşekkürlerine karşılık veriyor. Geçen yılın birçok özeti internette yayınlandı. Ne yazık ki, dört ana yama ve birkaç küçük yama (toplam on iki tane ) her şeyi düzeltmedi.

Metacritic kullanıcılarının görüşlerinden de bahsetmekte fayda var. Şu anda, oyunun PC versiyonu 7.1 (30.600’den fazla oy) ve konsol sürümleri sırasıyla 3.7 (PS4 – yaklaşık 10.300 oy) ve 5.0 (XOne – 4.100’den fazla oy) olarak derecelendirildi. Yeni nesil sürümler ve DLC’ler maalesef hala iyi durumda değil. 417 binden fazla oyuncu tarafından yazılan olumlu incelemelerin yüzdesinin şu anda %76 olduğu – eskiden yüzde yirmi puan kadar düşüktü – ve en son incelemelerin “çok olumlu” olduğu Steam’de de işler ilginç görünüyor (özellikle , yaklaşık 30.000 incelemenin %82’si olumlu şekilde kaydedildi).

CD Projekt RED, en küçük çocuğunu terk etmeyeceğine defalarca güvence verdi ve umalım ki sözünü tutacak. Geliştiriciler kesinlikle bu yıldönümünü böyle hayal etmediler – The Witcher III’ün piyasaya sürülmesinden bir yıldan biraz fazla bir süre sonra, piyasada zaten iki büyük ve 16 küçük DLC vardı – ama belki de onları Cyberpunk 2077’nin ikinci doğum gününü kutlamak için motive edebilir.

Cyberpunk 2077 şimdi Steam’de en çok satan oyun; olumlu eleştiriler yağıyor

Cyberpunk 2077, oyunu en çok satanlar listesinin zirvesine taşıyan Steam’de büyük bir indirime sahip. Son Sonbahar İndirimi sayesinde Cyberpunk 2077, Steam’de en çok satan oyun oldu. CD Projekt Red’in aksiyon RPG’si şu anda yüzde 50 indirimli, pek çok oyuncu oyunu tam fiyat yerine 124,50TL’ye alma fırsatı buldu. İlginç bir şekilde Cyberpunk 2077, son zamanlarda oyunculardan gelen olumlu eleştirilerle dolup taştı ve “Son İncelemeleri” yüzde 84’e çıkardı, Steam’de Cyberpunk 2077 için şimdiye kadarki en yüksek oran bu oldu.

0 comments

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 Samurai Edition ve DLC Hakkındaki Söylentileri Yalanladı

Geçtiğimiz gün Cyberpunk 2077’nin geleceğiyle ilgili söylentilerin internette dolaştığını varsayarsak diğer şeylerin yanı sıra, oyunun adı CP2077: Samurai Edition olarak değiştirildi ve 1.5 yamasının yayınlanması ve ilk genişlemenin duyurulması. Bu raporlardaki bilgiler kulağa oldukça fantastik geliyordu ve dahası, kaynakları 4chan’daki isimsiz bir hesaptı, bu yüzden şimdiye kadar sizi onlar hakkında bilgilendirmedik. Ancak şimdi, CD Projekt RED bu spekülasyonlara resmi olarak yanıt verdi ve bunların doğru olduğunu reddetti, bu yüzden çevrimiçi olarak karşılaştığınızda sizi hızlandırmaya değer düşündük.

0 comments
cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Koronavirüs Nedeniyle Gecikecek Mi?

CD Projekt Red, Koronavirus’un muhtemelen Cyberpunk 2077 çıkış tarihini etkilemeyeceğini doğruladı. Şirket bir gecikme beklemiyor, ancak virüsün tam etkisi hakkında yorum yapmanın çok erken olduğunu iddia ediyor. Cyberpunk 2077, son birkaç yıl içinde en çok…

0 comments
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 DLC gelecek yıl yayınlanacak ve daha fazla DLC yapım aşamasında

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 sonunda dlc alacak

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077'ye Steam Deck Desteği Geldi

AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3’ün yeni nesil sürümlerini geciktiriyor