Cyberpunk 2077

Rakamlarla Cyberpunk 2077 Birinci Yılı; CDPR Oyunculara Destek İçin Teşekkür Ediyor

Cyberpunk 2077 bugün ilk doğum gününü kutluyor. CD Projekt RED, oyunculara destekleri için teşekkür ediyor, topluluk anıları paylaşıyor ve geçen yılın nasıl olduğuna bir göz atıyoruz.

10 Aralık 2020’de Cyberpunk 2077 için sözde birinci gün yaması yayınlandı… CD Projekt’in oyununun o zamanki teknik durumu nedeniyle aldığı tepki – özellikle 8. nesil konsollarda – hak edildi. Buna rağmen, birçok insan oyunla harika zaman geçirdi. Piyasaya sürüldükten tam olarak bir yıl sonra bugün durum nasıl derseniz; Daha iyi, ama mükemmel değil. Geliştiriciler bunun açıkça farkındalar, çünkü oyunculara Twitter’daki bir gönderi aracılığıyla destekleri için teşekkür ettiler.

Topluluğun tepkisi farklı çıktı. Eleştirel seslerin sıkıntısı yok, ancak önemli sayıda hayran olumlu anıları paylaşıyor ve teşekkürlerine karşılık veriyor. Geçen yılın birçok özeti internette yayınlandı. Ne yazık ki, dört ana yama ve birkaç küçük yama (toplam on iki tane ) her şeyi düzeltmedi.

Metacritic kullanıcılarının görüşlerinden de bahsetmekte fayda var. Şu anda, oyunun PC versiyonu 7.1 (30.600’den fazla oy) ve konsol sürümleri sırasıyla 3.7 (PS4 – yaklaşık 10.300 oy) ve 5.0 (XOne – 4.100’den fazla oy) olarak derecelendirildi. Yeni nesil sürümler ve DLC’ler maalesef hala iyi durumda değil. 417 binden fazla oyuncu tarafından yazılan olumlu incelemelerin yüzdesinin şu anda %76 olduğu – eskiden yüzde yirmi puan kadar düşüktü – ve en son incelemelerin “çok olumlu” olduğu Steam’de de işler ilginç görünüyor (özellikle , yaklaşık 30.000 incelemenin %82’si olumlu şekilde kaydedildi).

CD Projekt RED, en küçük çocuğunu terk etmeyeceğine defalarca güvence verdi ve umalım ki sözünü tutacak. Geliştiriciler kesinlikle bu yıldönümünü böyle hayal etmediler – The Witcher III’ün piyasaya sürülmesinden bir yıldan biraz fazla bir süre sonra, piyasada zaten iki büyük ve 16 küçük DLC vardı – ama belki de onları Cyberpunk 2077’nin ikinci doğum gününü kutlamak için motive edebilir.

Cyberpunk 2077 Yeni Fragmanı Night City’yi Detaylı Gösteriyor

CD Projekt Red, RPG Cyberpunk 2077 için yepyeni bir fragman yayınladı ve yoğun bir etkileyici bir sergiledi. CD Projekt, hevesli hayranlara, Night City Wire’ın ilk bölümünde ‘The Gig’ adlı yepyeni bir fragman gösterdi. Fragman, özel…

0 comments

Cyberpunk 2077’de Kedileri Evcil Hayvan Olarak Kullanabilirsiniz

Cyberpunk 2077’deki harita boyutunu, görevleri, araç özelleştirmesini ve diğer özellikleri unutun. Birçok kedi sevgilisini mutlu edecek paylaşım için son derece önemli bir güncellememiz var. Evet, CD Projekt Red’in yaklaşan RPG’sinde yavru kedileri evcilleştirebilirsiniz. Son zamanlarda,…

0 comments

Cyberpunk 2077’de Araba Modifiye Etme Mümkün Mü?

Cyberpunk 2077’de Night City’de gezebileceğiniz çeşitli araçlarınız var. Motosikletlerden fütüristik arabalara ve Porsche 911’e kadar, oyun size şık bir şekilde binmenizi istiyor gibi görünüyor. Arabalarınızı Cyberpunk 2077’de özelleştirebilir misiniz? Yoksa temel seçeneklere takılıp kaldınız mı?…

0 comments
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2'ye Beş Yıl Boyunca Güncelleme ve Yeni İçerik Garantisi Verildi

Nişancı Oyunu

Serious Sam: Siberian Mayhem Yeni Fragman ve Çıkış Tarihi

Rol Oyunu

Hogwarts Legacy düşündüğümüzden daha erken çıkabilir

Halo Infinite

Halo Infinite oynamak için Halo serisini bilmeniz gerekiyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077 Modu Arnold Schwarzenegger İle Terminatörü Oyuna Ekliyor