Halo InfiniteRehber

Event Pass’ta hızlı bir şekilde nasıl seviye atlanır ve Yoroi zırh çekirdeğinin kilidi nasıl açılır

Halo Infinite, Event Pass’te oyunu renklendirecek ve şekillendirecek bir çok içeriğe sahiptir ama bunları kazanmanız da kolay değildir. Halo Infinite’in bu rehberinde event pass kısmında hızlı bir şekilde seviye atlamanız ve Yoroi zırhının kilidini açıp onu kullanabilmeyi sizlere göstermeyi amaçlıyoruz. Lütfen bütün yazıyı okuyunuz.

Halo Infinite Tenrai etkinliği için etkinlik kartının seviyesini yükseltmek biraz farklıdır. Bu etkinlik hiçbir şekilde deneyime bağlı değil, üzerlerinde turuncu etiketli Fiesta ile ilgili belirli zorluklar bulunur. Tamamladığınız her biri için, o etkinlik geçişinde bir üst sıraya yükselirsiniz. Bununla birlikte, çıktığı her hafta için yalnızca altı veya yedi etkinlikle ilgili zorluk vardır, bu nedenle oyuncuların etkinliğin her sürümüne geri dönmeleri ve Tenrai geçişini biraz daha ilerletmek için orada bulunan birkaç mücadeleyi tamamlamaları gerekecektir.

Yoroi zırh çekirdek setinin kilidini açmak için zorluklardan olabildiğince hızlı ilerlemeye gelince, bu çok zor değil. Tenrai etkinliği zorluklarının çoğu oldukça kolaydır, Fiesta oyun modunu bir şekilde oynamayı içerir – kafadan vuruşlar, galibiyetler veya sadece belirli bir süre oynama. Ancak, diğer zorluklarla karışmış durumdalar ve yaklaşan etkinlik zorluklarıyla doldurmak için bunları aşmak zor olabilir. Belirli zorluklara odaklanmak ve meydan okuma jetonlarını akıllıca kullanmak için yukarıdaki tavsiyemiz burada geçerlidir – etkinlik zorluklarınız varsa, bunlara öncelik verin. Bunu yapmazsanız, en kolay ve en hızlı olanları deneyin ve kazanın ya da onları daha kolay yönetilebilir bir şeyle değiştirin.

343 Industries’in Başka Bir Halo Projesi Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi

Halo serisinin hayranları son birkaç aydır çok fazla içerik alıyor. Halo Infinite geçen yılın Kasım ayında piyasaya sürüldü ve oyuncular bu oyunla meşguldü. Bunun yanı sıra, seriye dayalı yeni bir televizyon programı da geçen ay yayınlandı ve o zamandan beri devam ediyor. Bu yüzden hayranlar en sevdikleri oyunun diğer medyalara yayılmasını izlerken çok eğleniyorlar. Şimdi, bir endüstri uzmanına göre, oyuncular için daha da fazla içerik gelebilir.

0 comments

Halo Infinite, 2022 Yol Haritası ve Ağustos Sonunu Hedefleyen Co-op Hikaye Modunu Açıkladı

Halo Infinite’in yaratıcı başkanı Joseph Staten tarafından Halo Waypoint’te tüm ayrıntılar açıklandı ve bunlar değişebilecek olsa da Halo Infinite hayranlarının yılın geri kalanında neler bekleyebilecekleri konusunda iyi bir fikir veriyor. 343 ayrıca, zaman çerçevesinin “uzun vadeli girişimleri duyurdukça genişleyeceğini” ve “yol haritasının gelişen bir belge olduğunu” belirtiyor.

0 comments

Halo Infinite’in Co-op Hikaye Modu Ertelendi Ne Zaman Çıkacak?

Halo Infinite’in hikaye co-op modu ertelendi, geliştirici 343, Sezon 2’den daha sonra bu modu yayınlamayı hedefliyor. Halo Infinite’deki kampanya işbirliği biraz ertelendi ve Sezon 2’nin başında kullanılamayacak. 343 Industries’e göre, Forge üzerinde olduğu gibi Sezon 2 çalışmasına paralel olarak gerçekleşen hikaye co-op modu “büyük ilerleme” kaydediyor. Ancak stüdyo, “yüksek kaliteli, tam özellikli dört oyunculu ağ işbirliği deneyimine” sahip olmanın daha fazla zaman alacağını söyledi.

0 comments
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked'da Para Kasma Açığı Keşfedildi

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Halo Infinite Tam Bir Açık Dünya Olmayacak Ama…