Halo InfiniteRehber

Event Pass’ta hızlı bir şekilde nasıl seviye atlanır ve Yoroi zırh çekirdeğinin kilidi nasıl açılır

Halo Infinite, Event Pass’te oyunu renklendirecek ve şekillendirecek bir çok içeriğe sahiptir ama bunları kazanmanız da kolay değildir. Halo Infinite’in bu rehberinde event pass kısmında hızlı bir şekilde seviye atlamanız ve Yoroi zırhının kilidini açıp onu kullanabilmeyi sizlere göstermeyi amaçlıyoruz. Lütfen bütün yazıyı okuyunuz.

Halo Infinite Tenrai etkinliği için etkinlik kartının seviyesini yükseltmek biraz farklıdır. Bu etkinlik hiçbir şekilde deneyime bağlı değil, üzerlerinde turuncu etiketli Fiesta ile ilgili belirli zorluklar bulunur. Tamamladığınız her biri için, o etkinlik geçişinde bir üst sıraya yükselirsiniz. Bununla birlikte, çıktığı her hafta için yalnızca altı veya yedi etkinlikle ilgili zorluk vardır, bu nedenle oyuncuların etkinliğin her sürümüne geri dönmeleri ve Tenrai geçişini biraz daha ilerletmek için orada bulunan birkaç mücadeleyi tamamlamaları gerekecektir.

Yoroi zırh çekirdek setinin kilidini açmak için zorluklardan olabildiğince hızlı ilerlemeye gelince, bu çok zor değil. Tenrai etkinliği zorluklarının çoğu oldukça kolaydır, Fiesta oyun modunu bir şekilde oynamayı içerir – kafadan vuruşlar, galibiyetler veya sadece belirli bir süre oynama. Ancak, diğer zorluklarla karışmış durumdalar ve yaklaşan etkinlik zorluklarıyla doldurmak için bunları aşmak zor olabilir. Belirli zorluklara odaklanmak ve meydan okuma jetonlarını akıllıca kullanmak için yukarıdaki tavsiyemiz burada geçerlidir – etkinlik zorluklarınız varsa, bunlara öncelik verin. Bunu yapmazsanız, en kolay ve en hızlı olanları deneyin ve kazanın ya da onları daha kolay yönetilebilir bir şeyle değiştirin.

Halo Infinite Yakında Oyunu Oynayarak Kredi Kazanmanıza İzin Verecek

343, bu güncellemenin ikinci sezona kadar geçerli olmayacağını söylüyor. Bu bir deneme değil: Halo Infinite yakında oyun içi mağazası için kredi kazanma yolunda oynamanıza izin verecek. 343 Industries üst düzey topluluk yöneticisi John Junyszek, bu gece Halo Waypoint forumlarında Amerikan PR işinde “Beyaz Saray haber dökümü” olarak bilinen bir yayında bunu doğruladı.

0 comments

Halo Infinite’in oyun içi mağazasında fiyatlar düşecek

Halo Infinite geliştiricisi, oyun içi mağazasında “fiyatları düşürmeye odaklandı” “Gelecek için öğrenmeye ve gelişmeye devam edebilmek için yeni şeyler deneyeceğiz.” şeklinde açıklamalar yapıldı. Detayları Halo Infinite ile ilgili haberimizin devamında bulabilirsiniz. Halo Infinite geliştiricisi 343 Industries, önümüzdeki hafta nişancı oyununun oyun içi mağazasında “değişiklikleri uygulamaya” başlayacak ve “bütün genelinde fiyatlandırmayı düşürmeye odaklandığını” vurgulayacak.

0 comments

Halo Infinite oynamak için Halo serisini bilmeniz gerekiyor mu?

Bu Halo Infinite oyun rehberi sayfası, Halo serisinin önceki oyunlarının hikayesi hakkında bilgi gerekip gerekmediği sorusunu yanıtlıyor. Yani hayatında hiç Halo oynamamış birisi Halo: Infinite oynarsa sıkıntı çeker mi ya da aklında soru işaretleri kalır mı? Bu soruya cevap vermeye çalışacağız. Halo Infinite rehberinin bu sayfasında, Infinite oynamak için Halo serisini bilmeniz gerekip gerekmediğini öğreneceksiniz. Bu, Halo destanı ile maceraya başlayan veya uzun bir aradan sonra seriye dönen oyuncular için faydalı olacaktır.

0 comments
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

Halo Infinite

Halo Infinite Yakında Oyunu Oynayarak Kredi Kazanmanıza İzin Verecek

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Halo 3 PC Çıkış Tarihi Belli Oldu