Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?

Relic (Kalıntılar), yalnızca uygarlığınız Kale Çağı’na ulaştıktan sonra dini birimler tarafından alınabilen özel öğelerdir. Kutsal Roma İmparatorluğu ve Delhi Sultanlığı, dini birimlere diğerlerinden daha erken erişir. Buna rağmen, Kale Çağına ulaşana kadar Relic elde edemezler.Bir Kalıntı (Relic) bulduğunuzda, konumu haritada altın bir eser simgesiyle işaretlenir. Bir Kalıntı bulduktan ve gerekli şartları yerine getirdikten sonra, koruma için bazı askerlerle birlikte onu alması için dini bir birlik gönderin. Dini birimi seçin ve Kalıntıya sağ tıklayın. Ardından, Kalıntıyı yerleştirmek için herhangi bir dini tesise sağ tıklayın.

Dini bir binaya yerleştirilen her Kalıntı, altın üretimini artırır. Bazı dini yapılar aynı anda sadece 3 Kalıntı alabilir. Bina bilgilerinde maksimum Kalıntı sayısını kontrol edebilirsiniz.

Kalıntıların da ikincil bir kullanımı vardır. Kalıntılara sahip dini birimler, Dönüşüm becerisini kullanarak bir düşman birimini ele geçirmelerine izin verebilir.

Düşman büyük olasılıkla ne yapmaya çalıştığınızı çabucak anlayacaktır. Dini birimleriniz savaşamaz ve çok dayanıklı değildir. Bu nedenle silahlı askerler tarafından sürekli korunmaları gerekir.

Tipik keşişlerin aksine, Rus uygarlığına sunulan Savaşçı Keşişler çok hızlıdır ve daha fazla sağlığa sahiptir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Strateji

Yüzüklerin Efendisi: Kart Oyunu gözden geçirilmiş yeni versiyonla yeniden yayınlanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Age of Empires 4 için 6 Aylık Yol Haritası Açıklandı