Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Kutsal Mekanlar birçok fayda sağlayan özel tesislerdir. Hızlı bir şekilde daha fazla altın üretmenize ve Köylülerin üretim hızını artırmanıza izin veriyorlar. Bazen görevi tamamlamak için tüm Kutsal Yerleri (Sacred Site) kontrol etmek gerekir. Bir Kutsal Yer bulduğunuzda, simgesi mini haritada küçük bir daire olarak görünür. Kale Çağına ulaşıp dini bir bina inşa edene kadar Kutsal Siteler ele geçirilemez.

Kutsal Roma İmparatorluğu, ilk çağlardan beri Şehir Merkezinde dini birimler oluşturabilir. Delhi Sultanlığı, İnanç Kubbesi’ni inşa ettikten sonra Feodal Çağda Bilginlerin kilidini açar. Buna rağmen, Kale Çağı’na ulaşmadan Kutsal Siteleri hala ele geçiremezler.

Tüm şartları yerine getirdikten sonra, onu kurtlardan veya düşmanlardan korumak için birkaç askerle birlikte Kutsal Siteye dini bir birlik gönderin. Tesisi otomatik olarak korumaya başlayacaksınız. İlerlemeniz, tesisin adının altında mavi bir çubuk şeklinde gösterilir.

Kutsal Yerler inanılmaz derecede değerlidir. Düşman saldırısı durumunda yanlarında küçük bir manga bırakmak iyi bir fikirdir.

Sacred Site bölgelerini kontrol etmek zafer gereksinimlerinden biriyse, tüm kutsal mekanları ele geçirdikten sonra 10 dakikalık bir zamanlayıcı başlayacak ve onları ne kadar süreyle savunmanız gerektiğini size gösterecektir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?