Rol Oyunu

Elex 2 Combat System Fragmanı Yayınlandı

THQ Nordic, Elex 2 için yeni bir fragman yayınladı. Fragman, Piranha Bytes’ın yakında çıkacak olan RPG’sinin savaş sistemini gösteriyor.

Elexa 2’nin yeni bir fragmanı bugün internete düştü. Oyunun yayıncısı THQ Nordic, Piranha Bytes’ın en yeni RPG’sinin reklam kampanyasını şiddetle yürütüyor. Bu sefer muharebe sistemine bir göz atma şansımız oldu. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlk bakışta pek bir şey değişmedi. İlk bölümde olduğu gibi, kılıçlardan, baltalardan ve yaylardan silahlara, roketlere ve motorlu testerelere kadar çok çeşitli büyüler ve menzilli ve yakın dövüş silahları kullanabileceğiz. Her silah, Magalan gezegenine saldıran düşman kuvvetleriyle çatışmalarda iyi çalışır – eğer onu doğru kullanmayı öğrenirseniz.

Ve Elex 2’nin PC, PS4, PS5, XOne ve XSX|S’de piyasaya sürüleceği 1 Mart’ı sabırsızlıkla bekliyorsanız, şirketin Discord kanalından yayıncının duyurusunu duymaktan mutlu olacaksınız. Bugün saat 10.00’dan itibaren Steam’de oyun için ön sipariş vermek mümkün olacak. Ayrıca son zamanlarda PC’deki sistem gereksinimlerini öğrendiğimizi de hatırlatmak isterim. Bağlantıdan kontrol edin.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked'da Para Kasma Açığı Keşfedildi

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

7.3
İncelemeRol Oyunu

No Rest for the Wicked İnceleme

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Xbox Series X|S, aynı zaman diliminde diğer tüm Xbox konsollarından daha fazla sattı