New World

Oyuncular Artık New World’den Ayrılmıyor

Görünüşe göre New World geliştiricileri, kullanıcı sayısı sabitlendiğinden artık oyuncuların çıkışı konusunda endişelenmelerine gerek yok. Çok uzun zaman önce, Amazon Games’in endişelenmek için pek çok nedeni vardı. MMORPG New World oyuncularını çok hızlı bir şekilde kaybediyordu, bu da diğerlerinin yanı sıra oyunun daha da geliştirilmesiyle ilgili kötü düşünülmüş kararlarla bağlantılıydı. Ancak durum kontrol altına alınmış görünüyor. Oyundaki aktif kullanıcı sayısı bir süredir sabit kaldı.

Steam Grafikleri tarafından sağlanan verilerin analizi, bu tür sonuçlara yol açar. Orada yayınlanan çizelge, bir aydan beri New World’ün sabit sayıda oyuncusu olduğunu açıkça gösteriyor. New World 100 binden fazla oyuncuya sahip ve şu sıralar 124 bin gibi bir oyuncusu olduğu görülüyor.

Bu Reddit’te bir tartışma başlattı. Bazıları, New World’ün geliştiricilerinin, yakın zamana kadar oyunun kaçınılmaz ölümünü öneren eğilimi tersine çevirmeyi başarabileceklerini düşünüyor. Pek çok yorumcu, Amazon Games’in MMO’sunun potansiyeli olan bir oyun olduğunu, ancak piyasaya sürülmesinden bu yana çözülmeyen problemlerden rahatsız olduğunu belirtti. Genellikle oyun üzerinde olumsuz etkisi olan temel mekanikleri etkilerler. Stüdyo eksiklikleri giderir ve oyunu ilginç bir şekilde geliştirmeye devam ederse, daha fazla oyuncu memnuniyetle Aeternum adasını dolaşmak için geri dönerdi.

Ne yazık ki şimdilik Amazon Games, yakın zamanda yayınlanan yamada görülebilecek küçük düzeltmelere odaklanıyor. Oyuna zaten girmiş olan 1.2.2 Güncellemesi, birkaç küçük hatayı ancak düzeltiyor. Reddit’te oyuncuların istediği yeni içerik veya değişiklikleri bulamıyoruz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Black Desert Mobile

Black Desert Mobile'ın yeni sınıfı Solaris oyuna ekleniyor

Aksiyon

God of War Steam Oyuncu Sayısı İlk Günden Etkileyici Veriler Sunuyor

MMORPG

Disney ve Tencent, Avatar MMORPG'yi duyurdu

New World

Gold Dupe Bug Nedeniyle New World'ün Oyuncudan Oyuncuya Takasları Tekrar Devre Dışı Bırakıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
New World’de Zorluk Seviyesi Arttı ve Oyuncular Bu Durumdan Memnun Değil