Final Fantasy

Final Fantasy 7 Remake Part Two haberleri bu yıl geliyor

Yapımcı Yoshinori Kitase, Final Fantasy 7 Remake Part Two haberlerinin bu yıl geleceğini onayladı. Haber, 31 Ocak’ta, orijinal Final Fantasy 7’nin 25. yıldönümüne adanmış özel bir canlı yayından geliyor. Bildirildiğine göre, bu yıl içinde remake versiyonun ikinci bölümü hakkında haberler gelecek. Bu, Final Fantasy 7 Remake Part Two ile ilgili herhangi bir haber beklememiz için bize ilk kez bir zaman dilimi verildi. Geçen yıl boyunca, Kitase ve Tetsuya Nomura gibi geliştiriciler, yeniden yapım destanındaki duyurulmamış ikinci oyun hakkında defalarca bilgi verdi.

Örneğin, Final Fantasy 7 Remake Part Two’nun Nomura’ya göre “dünyanın enginliğini” keşfedeceğini biliyoruz ve ayrıca Yuffie Kisaragi’nin oynadığı INTERmission’ın bitiminden hemen sonra başlayacak. Bu yüzden yeni oyunun ayrıntılarını biliyorduk, ancak şimdi yepyeni bilgileri ne zaman bekleyeceğimiz konusunda kabaca bir fikrimiz var.

Yapımcı Kitase yepyeni bilgilerle atıfta bulunuyor.

Bu bilgi ne olabilir, gerçekten bilmiyoruz. Final Fantasy 7’nin 25. yıl dönümü olduğu için, hayranlar Final Fantasy 7 Remake Part Two’nun resmi olarak açıklanmasını umuyor olacaklar, ancak Kitase’in 2022’de gelecek haberleri bile taahhüt etmekte tereddüt ettiği göz önüne alındığında, belki bu biraz iyimser. Nomura başka bir cesaret verici yorum planlıyor olabilir, ancak en azından yeni Final Fantasy 7 projelerinin geliştirilmekte olduğunu biliyoruz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Final FantasyKonsol

Final Fantasy 7 Remake PS Plus Sürümü için Ücretsiz PS5 Yükseltmesi Şimdi Mevcut

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sony, Bungie’yi 3.6 milyar dolara satın alıyor