Aksiyon

Hitman Trilogy Yakında Game Pass ve Steam’de Yayınlanacak

IO Interactive, Hitman Trilogy setinin çıkışını duyurdu. Dijital versiyonu yakında piyasaya çıkacak ve Game Pass ve Steam’de mevcut olacak.

Gizlilik oyunlarının hayranları için harika haberler getiriyorum. Bugün IO Interactive Twitter’da Hitman serisinin en yeni üç bölümünün toplu olarak piyasaya sürülmesini planladığını duyurdu. Dahası, dijital versiyonu önümüzdeki hafta, özellikle 20 Ocak’ta satışa sunulacak. Hitman Trilogy paketi hem Epic Games Store’da hem de Steam’de PS4, PS5, XOne, XSX|S ve PC’ye gelecek. Ayrıca Xbox Game Pass aboneliğinin bir parçası olarak sunulacak.

Bununla Epic Games – tam bir yıl sonra – başka bir özel unvanı kaybedecek. PC versiyonu 20 Ocak 2021’de Tim Sweeney’in platformunda çıkış yapan ve sadece orada bulunan Hitman 3’ten bahsediyorum elbette. Şimdi, EGS ile ilgili bazı sorunlar yaşayan Steam destekçileri, Agent 47 ile ilgili son üçlemenin finaline göz atabilecekler.

Bu tür önceki birkaç durumda – diğerlerinin yanı sıra Hades örneğine bakın, Valve platformunda ertelenen oyunlar önemli satışlar elde ettiler. Hitman Trilogy’nin varlığı Game Pass’te nasıl bir rol oynayacak? Yakında öğreneceğiz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Epic GamesSteam

Dying Light 2 Coop Nasıl Oynanır?

Haber

Dark and Darker oyunu Steam'den geri çekildi

Aksiyon

Hi-Fi Rush Sistem Gereksinimleri

RehberSteam

Steam Hata Kodu 2 (Error Code 2) ya da E2 Nasıl Onarılır (Sunucular Çok Meşgul)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Hitman 3’te Zorluk Düzeyleri