Rol Oyunu

Microsoft’un Monster Hunter tarzı co-op oyunu geliştirdiği bildiriliyor

Microsoft’un Monster Hunter tarzı bir kooperatif oyunu üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Daha önce Halo ve Call of Duty oyunlarında diğerlerinin yanı sıra işbirliği yapmış olan Developer Belirgin Affinity oyunun arkasında yer alıyor. Haber, ‘inde konuşan GamesBeat gazetecisi Jeff Grubb’dan geliyor.

Grubb, “Belirli Yakınlık ile Monster Hunter tarzı bir oyun gibi görünen bir şey üzerinde çalışıyorlar – Monster Hunter klonu. Bu oyun tarzının başarılı olduğunu görüyorlar ve Microsoft; Hey, bunlardan birini yapmaya çalışmalıyız, dışarıda bir tane bunlardan yapacak kimse var mı? Game Pass’e koydukları oyun türlerinde daha fazla çeşitlilik istiyorlar ve bu da buna bir örnek.”

“Muhtemelen Game Pass’e Monster Hunter’ı alamıyoruz – bu oldukça pahalı olacak – ama kesinlikle böyle bir oyun istiyoruz, çünkü bunun büyüme potansiyelini görüyoruz ve uzun süre büyük bir şey olma potansiyelini görüyoruz. ” Austin, Teksas merkezli belirli Affinity, Halo serisi Max Hoberman’ın eski çok oyunculu ve çevrimiçi lideri tarafından yönetiliyor. Geçen yıl Şubat ayında geliştirici yepyeni bir IP üzerinde çalıştığını duyurdu.

“Her zaman sevdiğimiz bir oyun türünü ve stilini üstlenmek için heyecanlı mıyız? Kelimelerin ötesinde bir heyecan! Bu oyunu pazara sunmaktan onur duyduk mu? Tarifi mümkün değil! Bu yeni girişimle ilgili başka heyecan verici ayrıntılar var mı? Söyleyebileceğimizden daha fazla!” konuyla ilgili web sitesinden yapılan açıklamalar da bu şekildeydi.

O zamanlar Said Hoberman şunları söyledi: “Son birkaç yıldır bu projeye doğru ilerliyoruz. Bugüne kadarki en iddialı oyunumuzun gelişimine öncülük etmek için bir anlaşma imzalamaktan heyecan duyuyoruz. Bu oyun, liderlik etmemiz gereken yaratıcı vizyonumuzun bir parçası. Takım bu konuda son derece tutkulu.” Bu yeni IP’nin Grubb’un tanımladığı Monster Hunter tarzı oyun olması mümkündür.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked'da Para Kasma Açığı Keşfedildi

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

7.3
İncelemeRol Oyunu

No Rest for the Wicked İnceleme

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Black Desert Mobile’ın yeni sınıfı Solaris oyuna ekleniyor