Apex Legends

Apex Legends: Defiance lansman fragmanı, Mad Maggie’yi detaylarıyla gösteriyor

Respawn’ın popüler battle royale oyununun bir sonraki sezonu 8 Şubat’ta başlayacak. Birkaç gün önce, bize Apex Legends’a gelecek bir sonraki karakter setine bir göz atmamızı sağlayan ve gelecek sezon için çıkış tarihi veren bir video olan Outlands sinematiğinden en son Stories’i bildirdik: Defiance.

8 Şubat’ta çıkış yapacak olan Respawn ve EA şimdi bize yeni sezonun tanıtım fragmanını da verdi, video sadece yaklaşan yeni Efsane Mad Maggie’yi değil, aynı zamanda hainlerin çabaları sayesinde çökmekte olan bir Olympus’u da gösteriyor.

Fragmanın kendisi tam bir sinematik, yani Maggie veya bu çökmekte olan Olympus’un bir oyununu elde edene kadar biraz daha beklememiz gerekecek, ancak yine de Maggie ve eski çocukluk arkadaşı Fuse’un tanıştığını görmek ve hikayenin diğer kısımları da ilginç. İlgili içerikleri izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Apex LegendsBattle RoyaleFortnite

Apex Legends vs Fortnite 5 Fark

Apex LegendsRehber

Apex Legends Mobile - Perk Sistemi Nasıl Çalışıyor

Apex Legends

Apex Legends 4K ve HDR ile yeni nesil konsol güncellemeleri bugün piyasaya çıkıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Apex Legends Dark Depths etkinliği yeni Arena haritası, kozmetikler ve daha fazlasını getiriyor