Aksiyon

Shadow Warrior 3 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Shadow Warrior 3’ün çıkış tarihi sızdırıldı. Her şey Mart ayında Lo Wang’ın yeni maceralarını oynayacağımızı gösteriyor. Tüm göstergeler, Polonyalı stüdyo Flying Wild Hog’un FPS oyunları serisinin bir sonraki bölümü olan Shadow Warrior 3’ün çıkış tarihini yeni öğrendiğimiz yönünde. Oyunun bu yıl 1 Mart’ta piyasaya çıkması planlanıyor. Bu sızıntının kaynağı ise PlayStation Store ve Microsoft Store sayfaları. Her ikisi de çıkış tarihi olarak 1 Mart 2022’yi veriyor.

Dijital mağaza web siteleri, özellikle Sony ve Microsoft’a ait olanlar, geleneksel olarak mükemmel bir sızıntı kaynağıdır. Orada yayınlanan bilgilerin yanlış olduğu nadiren olur ve bu özel durumda daha az olasıdır, çünkü her iki hizmetin çalışanlarının tamamen aynı hatayı yaptığını hayal etmek zordur. Shadow Warrior 3’ün PC, Xbox One ve PlayStation 4 için çıkması planlanıyor. Geriye dönük uyumluluk sayesinde Xbox Series X/S ve PlayStation 5 sahipleri de oyunu oynayabilecek.

Her iki mağazada da çıkış tarihinin sızdırılması, ön sipariş sekmelerinde meydana geldi. Bu nedenle, bu seçenekle hangi bonusların sunulduğunu belirtmekte fayda var. Ön sipariş vererek, önceki iki oyunun tam sürümlerini, yani Shadow Warrior ve Shadow Warrior 2’yi ve ayrıca kahramanın kılıcı için özel bir Katana Koromodako görünümü sunan DLC’yi alacaksınız.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

AksiyonV Rising

V Rising'de Coarse Thread nasıl bulunur?

AksiyonRehberV Rising

V Rising Copper Ore nasıl bulunur?

AksiyonV Rising

V Rising'de Whetstones nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
God of War’a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu