Fortnite

Fortnite 19.10 Güncellemesi Bugün Çıkıyor Tilted Towers Geri Dönüyor

Bugün Fortnite 19.10e güncellemesini aldı ve yeni özelliklerden biri de Tilted Towers konumunun haritaya geri dönmesi oldu. Bugün Fortnite 19.10 güncellemesinin yayınlandığını gördük.  Bu, 19.00 yamasının oyunun üçüncü bölümünü başlattığı geçen yıl Aralık ayının başından bu yana ilk büyük güncelleme olacak. Ardından, geçen ayın ortasında, Noel etkinliğini tanıtan 19.01 yamasını aldık. Diğer güncellemeler doğası gereği teknikti ve herhangi bir yeni unsur getirmedi, bu nedenle hayranlar yeni özelliklere aç.

Henüz resmi bir değişiklik listesi yayınlanmadı, ancak 19.10’un muhtemelen neler sunacağını zaten biliyoruz. Oyunun resmi Twitter hesabı, kuleler simgesiyle bir giriş yayınladı ve hayranların dosyalarda bulunan, iyi bilinen konumu Tilted Towers’ın haritaya dönüşü hakkında bilgileri doğruladı. Ayrıca Convert Cavern veya Convert Canyon adında bir yer olacak. Buna ek olarak, oyun muhtemelen daha önceki materyallerde alay edilen gülümseyen dinozorları (Butter Cake Dinozorları olarak adlandırılır) ekleyecektir.

El bombası fırlatıcıların da ortaya çıkması bekleniyor, ancak bunun bugünkü güncellemede olacağı tam olarak kesin değil. Bu tür silahları önümüzdeki hafta sadece daha küçük bir yamada almamız mümkün. Ek olarak, hayranlar haritada üç yeni NPC’nin görünmesini bekliyor. Dosyalarda bulunan bilgiler, Örümcek Adam ile ilgili olabileceklerini gösteriyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Apex LegendsBattle RoyaleFortnite

Apex Legends vs Fortnite 5 Fark

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite, Boba Fett Kıyafetine ve bir dizi eşyaya merhaba diyor