Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2’de Doom Gizemli Süprizin İçinde Star Wars Gizemli Süprizi Var

Techland’in devasa açık dünya zombi RPG oyununda gizem içinde gizem yer alıyor. Bu açıdan Techland, oldukça renkli bir içeriğe imza atmış diyebiliriz.

Dying Light 2’nin içinde büyük ve havalı bir Doom gizemli süprizi var. Çok güzel, özel yeni bir av tüfeği ve oyunun daha retro görünmesini sağlayan görsel bir filtre ile tamamlanmış. Ancak Techland’dekiler bunun yeterli olmadığına karar vermiş ve zaten ayrıntılı olan bu gizli seviyeye ayrı ve aynı zamanda harika bir Star Wars gizemi eklemişler.

Dying Light 2’yi gerçekten seven, gizemli süprizli video oyunundan hoşlanan ve aptal silahlara bayılan biri biriyseniz bu hoşunuza gidecek Ve kendisini büyük bir Star Wars ve Doom hayranı olarak gören oyuncular için size Dying Light 2 satın alınabilecek nitelikte bir oyun çünkü sevdiğiniz içeriklerle sizi gerçekten şaşırtacak nitelikte.

Bu harika sır, PC Gamer tarafından fark edildi ve minnetle YouTuber AshesWolf, bu gizli Paskalya yumurtalarının kilidini nasıl açacağınızı gösteren kullanışlı bir küçük video kılavuzu hazırladı.

İlk olarak, beş tüyler ürpertici lastik ördek bulmanız gerekecek. Sonra bunları Dying Light 2’nin en yüksek binasının altında bulunan Cehennem gibi bir yere getiriyorsunuz. Telleri kullanarak pentagram benzeri bir sembol yaratırsınız ve klasik ve ikonik nişancı oyununun açılış seviyesinin yeniden yaratılmış hali olan Doom gizemli süprizi için bir portal açarsınız.

Sonunda, seviyenin sonuna doğru, orijinal Doom’da gizli bir kapının olduğu bir duvar bulacaksınız. Dying Light 2’nin rekreasyonunda da gizli bir kapı var. İçeri girin ve sonunda, tıpkı Darth Vader gibi, oyunda boğulan düşmanları zorlamanıza izin verecek bir plan bulacaksınız. Planın açıklaması, Vader’ın galaksideki en aptal baba şakalarından birini anlatırken bir adamı boğduğu Star Wars: Rogue One’dan bir satıra doğrudan atıfta bulunuyor. Dying Light 2’de tamamen çalışan bir bisiklet ve uçan kaykay da dahil olmak üzere başka harika süprizli gizemlerde da var. PC Gamer, elinizi çalışan bir silaha dönüştüren bir sırrı da ele aldı.

Dying Light 2’nin içinde tüm bu sırlara ve etkileyici gizemlere sahip olması mantıklı. Yine Techland tarafından geliştirilen ilk oyun da benzer şeylerle doluydu. 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Dying Light 2: Stay HumanRehber

Dying Light 2'de Death Loop Bug; Techland Çözüm Üzerinde Çalışıyor

Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2'ye Beş Yıl Boyunca Güncelleme ve Yeni İçerik Garantisi Verildi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PlayStation VR 2 Muhtemelen Beklenenden Daha Sonra Çıkacak