Assassin's Creed: Valhalla

Ubisoft’un çalışmalarında daha küçük, gizlilik odaklı bir Assassin’s Creed oyunu olduğu bildiriliyor

Gizli oyun odaklı daha küçük, bağımsız bir Assassin’s Creed oyunu bu yılın sonlarında veya 2023’ün başlarında çıkacak ve popüler Valhalla karakteri Basim’i içerecek. Bu, gelişmeye yakın kaynaklardan alıntı yapan yeni bir Bloomberg raporuna göre. Eurogamer, bu projenin yanı sıra Bağdat şehrini de dahil etmek için erken planlarını duydu. Proje başlangıçta Valhalla için bir genişleme olarak başladı, ancak o zamandan beri kendi, daha küçük bağımsız oyununa dönüştü.

Hikayesinin, Valhalla olaylarından önce Basim karakterini ortaya çıkarması bekleniyor (ve muhtemelen o karakterle ilgili oyunun daha geniş hikayesine de katkıda bulunuyor). Ubisoft, Bloomberg’e “geliştirme ekiplerimiz ve topluluğumuza zarar verdiği için söylentiler veya spekülasyonlar hakkında” yorum yapmadığını söyledi, ancak şirketin “her ikisi de yeni hikayeye sahip markalar kurdu” dedi. bükülmeler ve özellikler ve günümüzün video oyunlarının manzarasını değiştirmeye devam edecek yepyeni IP’ler” şeklinde açıklandı.

Valhalla geçtiğimiz günlerde, oyuncuların keşfetmesi için yeni bir hikaye ve Skye adasını ekleyen ücretsiz Kassandra çapraz DLC’sinin gelişiyle lansman sonrası desteğinin ikinci yılına başladı. Valhalla’nın ikinci yılı, oyunun büyük mitolojik temalı Dawn of Ragnarok genişlemesi ile Mart ayında devam ediyor, bunun oyunu 40 saat daha uzatacağı söyleniyor.

Valhalla’nın ötesinde ve muhtemelen gelecekte bir süre daha Ubisoft, Assassin’s Creed serisinin bir sonraki yinelemesi olan Infinity’yi hazırlıyor. Bunun, Ubisoft Montreal ve Quebec’teki birden fazla ekibin belirli girişler üzerinde çalıştığı, gelecekteki Assassin’s Creed oyunları için devam eden bir platform olması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Açık Dünya

Ubisoft'un Star Wars Oyunu 2023'te Ortaya Çıkabilir

Rol Oyunu

Assassin's Creed Rift Ertelendi, Resmi Bilgi

Battle Royale

Ubisoft, sayısız sızıntıdan sonra Project Q'yu resmen duyurdu

Rol Oyunu

Assassin's Creed Origins Yakında Xbox Game Pass'e Geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Valhalla’da Leonidas’ın Mızrağı Nasıl Elde Edilir?