Assassin's Creed: Valhalla

Ubisoft’un çalışmalarında daha küçük, gizlilik odaklı bir Assassin’s Creed oyunu olduğu bildiriliyor

Gizli oyun odaklı daha küçük, bağımsız bir Assassin’s Creed oyunu bu yılın sonlarında veya 2023’ün başlarında çıkacak ve popüler Valhalla karakteri Basim’i içerecek. Bu, gelişmeye yakın kaynaklardan alıntı yapan yeni bir Bloomberg raporuna göre. Eurogamer, bu projenin yanı sıra Bağdat şehrini de dahil etmek için erken planlarını duydu. Proje başlangıçta Valhalla için bir genişleme olarak başladı, ancak o zamandan beri kendi, daha küçük bağımsız oyununa dönüştü.

Hikayesinin, Valhalla olaylarından önce Basim karakterini ortaya çıkarması bekleniyor (ve muhtemelen o karakterle ilgili oyunun daha geniş hikayesine de katkıda bulunuyor). Ubisoft, Bloomberg’e “geliştirme ekiplerimiz ve topluluğumuza zarar verdiği için söylentiler veya spekülasyonlar hakkında” yorum yapmadığını söyledi, ancak şirketin “her ikisi de yeni hikayeye sahip markalar kurdu” dedi. bükülmeler ve özellikler ve günümüzün video oyunlarının manzarasını değiştirmeye devam edecek yepyeni IP’ler” şeklinde açıklandı.

Valhalla geçtiğimiz günlerde, oyuncuların keşfetmesi için yeni bir hikaye ve Skye adasını ekleyen ücretsiz Kassandra çapraz DLC’sinin gelişiyle lansman sonrası desteğinin ikinci yılına başladı. Valhalla’nın ikinci yılı, oyunun büyük mitolojik temalı Dawn of Ragnarok genişlemesi ile Mart ayında devam ediyor, bunun oyunu 40 saat daha uzatacağı söyleniyor.

Valhalla’nın ötesinde ve muhtemelen gelecekte bir süre daha Ubisoft, Assassin’s Creed serisinin bir sonraki yinelemesi olan Infinity’yi hazırlıyor. Bunun, Ubisoft Montreal ve Quebec’teki birden fazla ekibin belirli girişler üzerinde çalıştığı, gelecekteki Assassin’s Creed oyunları için devam eden bir platform olması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Assassin's Creed: ValhallaRehberRol Oyunu

Assassin's Creed Valhalla'da Kaç Bölüm Kaç Görev Var?

Assassin's Creed: ValhallaRehberRol Oyunu

Assassin's Creed Valhalla'da Silver ( Gümüş ) Toplama Yöntemleri

Assassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed Valhalla'yı önümüzdeki hafta ücretsiz deneyebilirsiniz

Assassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed Valhalla 1 milyar dolar gelir elde etti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed serisi için orijinal plan, her şeyin bir uzay gemisinde bitmesiydi