Elden RingRehber

Elden Ring’te Sacred Tear Konumlari

Elden Ring’deki tüm Sacred Tears’ı bulun ve Sacred Flask’ınızın gücünü yükseltin. Bu ileriki savaşlarınızda işinize çok yarayacak bir aktivite olacak, bundan emin olabilirsiniz. Ayrıca rehberimize başlamadan ve Sacred Tear Konumlarını göstermeden önce elbette ki Elden Ring içeriğinden bazı bilgiler paylaşacağımız için spoiler verebiliriz. Hiç bir şey bilmek istemiyorsanız lütfen bu yazıyı okumaya devam etmeyin.

Sacred Tears, Elden Ring’de bulunabilecek diğer önemli Kutsal Şişe öğelerinden biridir. Bu gözyaşları, Kutsal Şişenizin gücünü artırmak için kullanılır, böylece daha fazla iyileşmesine veya Odak ölçerinizi daha fazla doldurmasına izin verir. Bunlardan birkaçını oyunun başlarında almak, sağlığınızı ve dövüşlerde en üst düzeyde tutmanıza yardımcı olacaktır.

Sacred Tears Konumları

Elden Ring’de dünyanın dört bir yanına dağılmış bulmak için birkaç Sacred Tears var. Bu gözyaşları, Kutsal Şişenizi yükseltmek için gereken iki öğeden biridir, diğeri ise Altın Tohumlardır. Sacred Tears her zaman aynı yerde bulunur: Kiliseler. Araştırırken, her zaman Sacred Tears ve muhtemelen bir satıcı içerecekleri için kilise kalıntılarını arayın.

Limgrave, Doğu – Üçüncü Marika Kilisesi

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19'da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim Yagluth Boss Nasıl Çağırılır ve Yenmek İçin İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Elden Ring: Çift El Silah Rehberi