Lost Ark

Lost Ark geliştiricileri, daha sakin sunuculara geçişi teşvik ediyor

Oyuncuları daha az nüfuslu sunuculara taşınmaya teşvik etmek için Smilegate, sunucu bazında Founders Paketlerini olduğu gibi tutmayı teklif etti.

Çok sevilen Lost Ark, oynaması ücretsiz bir şekilde Batı’ya doğru yol aldı ve oyuncular yakında oyuna girip onu Kore’deki en sevilen MMORPG’lerden biri yapan şeyin ne olduğunu gördüler. Lost Ark Kuzey Amerika kapılarını açarken sunucular zaten tıkanma riskiyle karşı karşıya. Bu soruna yanıt olarak, Smilegate, Founder’s Pack’i satın alan oyunculara karakterlerini taşımaları için teşvikler sunuyor, daha az nüfuslu bir sunucuya gitmeleri durumunda bu ödülleri olduğu gibi koruyor ve ayrıca yararları için daha fazla ekstra ödüller vadediyor.

Smilegate, 11 Şubat 2022’de Lost Ark web sitesindeki bir blog yazısında sunucu stresini ve bu sorunu hafifletme planlarını ele aldı. Web sitesine göre ve oyuncuların sunucular arasında daha ince bir şekilde dağılmasını sağlamak için, Kurucularını geri almış oyuncular 14 Şubat 2022 saat 12:00’ye kadar paketleyin PT / 15.00 ET, başka bir sunucuda yeni bir karakter başlatırsa bu eşyaları talep edebilecek.

Ayrıca Silver, Gold ve Platinum Pack satın alan sunucuları değiştiren oyuncular, kozmetikler, görünümler, binekler, kale dekorasyonları ve daha fazla premium oyun içi ürün satın almak için kullanılabilecek ekstra Kraliyet Kristalleri alacaklar. Bu tek seferlik bir hibe olacak, bu yüzden oyuncuların en iyi şekilde, yeni evleri olarak hangi sunucunun sona erdiğinin, kalmak istedikleri sunucu olduğundan emin olmaları gerekir. Tüm bunlara göre, sunucuları taşımak normalde ilerlemeyi ve kişinin sahip olduğu ödülleri kaybetmek anlamına gelir. karakterleri, bu yüzden sunucuları taşıyabilmek ve ek Kraliyet Kristalleri bonusu ile Kurucu Paketinden ödüller alabilmek oyuncunun zararını azaltabilir.

Yine de eklemek gerekiyor ki oyun çıktı ve sunucu kuyrukları devam ediyor. Siz nerede karakter açmaya çalışırsanız çalışın her yer dolu. Bu açıdan Smilegate’in yapması gereken en önemli şey, sunucu kapasitelerini genişletmek ya da yeni sunucular eklemek olacaktır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Lost Ark

Lost Ark: Artist Sınıfı ve 96 Kişilik PvP Modu Çıkış Tarihleri

Lost Ark

Lost Ark'ın Oyunu Bozan Hatası Bakın Nasıl Düzeltiliyor

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Lost Ark

Lost Ark Telefonlardan Oynanabilecek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dying Light 2’de Doom Gizemli Süprizin İçinde Star Wars Gizemli Süprizi Var