Halo Infinite

Yeni Ücretsiz Halo Infinite Görünümleri, Halo 5 Max Rank Ödülleriyle Neredeyse Aynı Görünüyor

Görünümler, Twitch’te Halo Şampiyonası Serisini izlediğiniz zaman ücretsiz veriliyor.

343 Industries, Halo 5: Guardians’da maksimum seviyeye ulaşan oyuncuları Halo Infinite için özel bir kostüm partisiyle ödüllendirdi. Birkaç ay sonra hızlıca ilerleyin ve 152. seviye ödül kaplamalarıyla neredeyse aynı olan kaplamalar artık ücretsiz olarak dağıtılıyor, bu da uzun zamandır bazı hayranları üzüyor.

Yeni, ücretsiz görünümler, Halo Şampiyonası Serisinin Kuzey Amerika bölgesel finallerini izlemenin ödülleridir. Twitch’te üç saatlik eleme yayınlarını izleyen oyuncular Assault Rifle, Battle Rifle ve Sidekick görünümü ile ödüllendirilecekler. Ayrıca kapmak için ücretsiz bir zafer pozu var.

Ücretsiz görünümler harikadır, ancak Halo 5’in en özverili oyuncularının neden üzüleceğini anlamak kolaydır. Halo içerik yaratıcısı Mint Blitz’e (konuyla ilgili bir video hazırlayan) göre, Halo 5’te 152. sırayı kazanmak binlerce saat sürüyor. Ücretsiz HCS görünümlerinin, Halo 5 rütbe 152 ödüllerine inanılmaz derecede benzemesi ve bir akışı izlemenin üç saat sürmesi, Halo 5’in en özverili oyuncularına saygısızlıktır.

Görünümler arasında, farkedilmeyecek kadar ince olan birkaç değişiklik vardır. Halo 5’in Watchdog görünümleri kırmızı ve beyaz iken, HCS görünümleri her silahın alt tarafına küçük bir mavi göz kırpıyor. Kırmızının tonu da deriler arasında biraz farklıdır. Bunun dışında, ikisi arasındaki farkı görmek oldukça zor.

343 Industries, hayran şikayetleri hakkında henüz yorum yapmadı. Son zamanlarda geliştirici, oyuncuları, isabet kaydı ve sunucu senkronizasyonu ile ilgili olarak geliştiricinin üzerinde çalıştığı çözümler de dahil olmak üzere, Halo Infinite’in devam eden teknik sorunlarından bazılarına derinlemesine incelemeye başladı.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Halo Infinite

343 Industries'in Başka Bir Halo Projesi Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi

Halo Infinite

Halo Infinite, 2022 Yol Haritası ve Ağustos Sonunu Hedefleyen Co-op Hikaye Modunu Açıkladı

Halo Infinite

Halo Infinite'in Co-op Hikaye Modu Ertelendi Ne Zaman Çıkacak?

Halo Infinite

Halo Infinite Steam'de Çoğu Oyuncuyu Kaybetti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Lost Ark Bugün Yayınlandı; Twitch Droplarını Nasıl Alabilirsiniz?