Lost Ark

Lost Ark’ın yeni sunucuları artık çevrimiçi

Avrupalı ​​oyuncular için bu yılki heyecan verici yeni MMO deneyimi Lost Ark, büyük ölçüde heyecan verici yeni bir sıra simülatörü oldu. Amazon Games, piyasaya sürüldüğünden beri esasen kuyruksuz olan Kuzey Amerika sunucularına giriş yapacak oyuncu sayısını doğru bir şekilde tahmin ederken, yayıncı genel olarak PC oyunlarının ve derin matematik içeren oyunların Avrupa popülaritesini hafife almış görünüyor.

Bugün, Europe West adlı yeni bir bölgedeki sekiz sunucu yayına girdi. Amazon bir duyuruda, “Avrupa Merkez için kuyruk sürelerini azaltmak için yeni bir bölge açmayı bekliyoruz” dedi. “Ancak, yeni Avrupa Batı bölgesini seçen oyuncuların uzun kuyruklar yaşama olasılığı çok daha düşük. Lütfen unutmayın, yeni bölgeye geçerseniz Kraliyet Kristallerini ve Kristal Aura’nızı kullanmaya devam edeceksiniz. Herhangi bir ödeme yapılmadan, edinilen öğeler sizinle birlikte taşınır.”

Lost Ark sunucu aktarımlarına izin vermediğinden, kuyruk sürelerinin azaldığını veya yokluğunu göreceğiniz yeni bir bölgeye taşınmanın cazibesi, mevcut sunucularda kaydettiğiniz ilerlemenin kaybıyla kaybolabilir. Lost Ark, gittikçe vahşi saçmalıklarla dolu hale gelebilir ve hatta ilerledikçe sıkıcı hale dönüşebilir. Pek çok oyuncunun tüm bunları tekrar yaşamak isteyeceğini hayal etmek zor.

Anlaşmayı tatlandırmak için, Europe West sunucularında baştan başlayan oyuncular, son 10 günlük günlük giriş ödüllerinin yanı sıra “Avrupa Batı sunucusunun açılışının ilk 10 günü için özel günlük katılım ödülleri” alacaklar. Dahası, bir kurucu paketi satın alan ve içerdiği özel öğeleri zaten kullanan oyuncular, bu özel öğelerin bir bonus setinin yanı sıra Lost Ark’ın kraliyet kristalleri para biriminin bir kısmını daha alacaklar. İkinci bonus sadece Avrupalı ​​oyuncular için değil herkes tarafından kullanılabilir ve herhangi bir sunucuda talep edilebilir. Muhtemelen umut, meşgul sunuculardan daha sessiz olanlara geçişi daha da teşvik etmektir. 14 Şubat’tan önce bir kurucu paketi satın aldıysanız, bonusları 19 Şubat’ta alacaksınız.

Sekiz yeni sunucunun adı Rethramis, Tortoyk, Moonkeep, Stonehearth, Shadespire, Tragon, Petrania ve Punika. Sizin için görünmüyorlarsa, istemciyi yeniden başlatmak sorunu çözebilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Lost Ark

Lost Ark: Artist Sınıfı ve 96 Kişilik PvP Modu Çıkış Tarihleri

Lost Ark

Lost Ark'ın Oyunu Bozan Hatası Bakın Nasıl Düzeltiliyor

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Lost Ark

Lost Ark Telefonlardan Oynanabilecek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Lost Ark’ta FPS kilidini nasıl açarsınız?