Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege’in 7. Yılı Yeni Haritalar, Çapraz Oyun ve Daha Zararsız Bir Topluluk Vadediyor

Rainbow Six Siege’in Yedinci Yılı Yeni Haritalar, Çapraz Oyun ve  topluluk kısmında daha saygılı içerikler Vaat Ediyor; Ayrıca dört yeni operatör ve geliştirilmiş Dereceli modu da güncellemeler arasında yer alacak. Ubisoft, Rainbow Six Siege’in yedinci yılı için içerik yol haritasını açıkladı. Her zamanki gibi dört yeni operatör içeriyor, ancak 2022’de üç yeni harita, çok istenen çapraz oyun ve çapraz ilerleme ve Siege’nin oyuncu davranış sistemlerinde çeşitli yeni iyileştirmeler eklenecek.

İlk sezonda dün açıklanan Demon Veil Operasyonu ile başlayan Rainbow Six Siege, oynanabilir dört operatör daha alacak. Japon defans oyuncusu Azami zaten tamamen detaylandırılmıştı, ancak kalan üçü sadece tahmin konusu oldu. İkinci sezon yeni bir Belçikalı operatör ekleyecek, üçüncü sezon Singapur’dan bir operatör tanıtacak ve dördüncü sezonda iniş yapan son operatör Kolombiya’dan gelecek. Birinci sezonun ortasında, İrlanda’daki Emerald Plains şeklinde yeni bir rekabet haritası göreceğiz. Üçüncü sezon ayrıca yeni bir rekabet haritası ekleyecek. İkinci sezonda üçüncü bir yeni harita da mevcut olacak, ancak Yunanistan tarafından belirlenen bu harita yalnızca yeni Team Deathmatch oyun modu için olacak ve geleneksel rekabetçi Siege maçları için mevcut değil. Bunun yanı sıra, ikinci sezonda silahları test etmek ve silah tatbikatları yapmak için bir yer sağlayacak yeni bir atış poligonu eklenecek. Yeni oyunculara Siege’in birçok benzersiz karakterinin nasıl çalıştığını daha iyi açıklamak için bir dizi “operatör ipucu” da eklenecek. Üçüncü sezonda, Siege’in dereceli rekabet modunun elden geçirilmiş bir versiyonu olan Sıralamalı 2.0 tanıtılacak.

Ubisoft ayrıca konsol ve PC için çapraz oyun ve çapraz ilerleme üzerinde çalışıyor ancak bunun beklenenden daha uzun sürdüğünü belirtiyor. Bu nedenle, şu anda dördüncü sezonda, yılın sonuna doğru piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Ubisoft, bu yeni içeriğe ek olarak, Siege’nin oyuncu sistemlerinde bir dizi iyileştirme yapmayı planlıyor. Birinci sezonda, daha adil bir deneyim yaşatmak amacıyla, şans ve oyuncu bağlantılarının algılanma ve buna göre hareket etme biçiminde değişiklikler yapılacak. İkinci sezon, dost ateşini kötüye kullananları kısıtlayarak toksik oyunculara karşı savaşı daha da ilerletecek, üçüncü sezon ise Maç Tekrarı özelliğine raporlama sistemleri ekleyerek, bir tekrarda ihlalleri tespit etmeniz durumunda ihlalleri bildirmenize olanak tanıyacak. Dördüncü sezonda yeni bir İtibar Puanları sistemi başlayacak ve bu sistem, iyi davranışları ödüllendirirken aynı zamanda tekrarlayan suçluları da engelleyecek. Tüm bunlara katılmak, doğal olarak sezonsal denge güncellemeleri olacaktır. Hedef kontrolü, kontrolör eşleştirme ve görüş alanı ayarlarının kişiselleştirilmesine izin vermek için konsol sürümüne özel güncellemeler de olacak.

Her zamanki gibi, dengeleme, oyun yükseltmeleri ve harita içeriği ücretsiz olarak sağlanacak, ancak operatörler ücretli savaş geçişleri aracılığıyla sağlanacak. Bunlar sezon boyunca satın alınabilir, ancak 21 Mart’a kadar mevcut olan ve yaklaşan her operatörün kilidini 14 gün erken açan 7. Yıl Bileti de olacak. Bu yıl iki varyasyon mevcut, normal olanı 40 $ esas olarak tek bir pakette dört standart sezon geçişi) veya özel silah görünümleri, VIP kredileri ve savaş geçişinde 20 ekstra katmanla birlikte gelen 60 $’lık Premium Yıl Bileti.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı Oyunu

Gray Zone Warfare Büyük Bir Oyuncu Kitlesiyle Erken Erişime Girdi

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Hunter Nasıl Öldürürsün?

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Automatonları Nasıl Öldürürsün?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Rainbow Six: Extraction Yayınlanmaya Hazır