Cyberpunk 2077

Cyberpunk’ın 1.5 güncellemesi bir transmog sisteminden öğeler içeriyor

Cyberpunk 2077 için 1.5 güncellemesi, şu anda oyun içinde devre dışı bırakılan ancak konsoldan erişilebilen (buradan indirilebilir) istatistiklerini değiştirmeden karakterinizin giyimini değiştirme çerçevesi de dahil olmak üzere bir dizi değişiklik getirdi.

DJ_Kovrik, Reddit ve NexusMods’ta “Game.EnableTransmog()” konsol komutuyla ekipmanı yüz/kafa envanter yuvalarınızda gizleme yeteneğinin etkinleştirilebileceğini açıkladı. DJ_Kovrik, Hide Your Gear modu aracılığıyla bu yardımcı programı diğer envanter yuvalarına da genişletti.

Donanımlı öğeleri gizlemek güzel, ancak sistemin konsoldaki adı “transmog”, gelecekte daha eksiksiz bir görünüm değiştiren geliştiricilerin gelebileceğini ima ediyor. Cyberpunk kesinlikle kullanabilir: oyun, artan seviyeli istatistiklerle yolunuza çıkan gri, mavi, yeşil ve mor nadir öğelerin sürekli akışını sürdürür ve herhangi bir havalı siberpunk bir sonraki rastgele dropla hızla demode olur.

The Witcher 3’ün çıkışında benzer bir moda sorunu yaşadığını her zaman hissetmiş olabilirsiniz, bu da o oyunda Witcher okul teçhizatı DLC’leri ile düzeltildi: Oyun boyunca onları yükselttikçe güçlenen ve havalı faktörlerle büyüyen güçlü, modaya uygun setler. Cyberpunk 2077’nin kendi donanım yükseltme sistemi ise, bulduğunuz yeni şeylere ayak uydurmak için mücadele ediyor.

CD Projekt’in tam transmog sistemini ne zaman uygulayacağı belli değil. 1.6 güncellemesini görmemiz muhtemelen biraz zaman alacak, ancak DJ_Kovrik’in yardımcı programı bu arada iyi görünmenize yardımcı olabilir.

Hide your gear mode indir

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'de Ayaklar İçin Double Jumb Geliştirmesi Mi, Charge Jump Geliştirmesi Mi?

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 DLC gelecek yıl yayınlanacak ve daha fazla DLC yapım aşamasında

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 sonunda dlc alacak

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077'ye Steam Deck Desteği Geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077 sızıntısı, yakında yeni nesil sistemlere gelebileceğini gösteriyor