Aksiyon

Rockstar, Bully 2’yi GTA 6’dan Önce Yayınlayabilir

Tom Henderson’a göre Rockstar Games’in GTA’nın bir sonraki bölümü üzerinde çalışıyor olması, Bully 2 üzerindeki çalışmaların durduğu anlamına gelmiyor. İçeridekiler, ikinci seride “bir şeyler döndüğüne” ikna olmuş görünüyor. Rockstar Games, GTA V’nin yeni nesil versiyonunun çıkış tarihini açıkladığında ve bu popüler serinin bir sonraki bölümünden ilk kez resmi olarak bahsettiğinde, oyuncuların büyük bir kısmı bunun yeni Grand Theft Auto olacağını kabul etti. Ancak, “uzmanlığı” Call of Duty ve Battlefield serileri olan tanınmış bir endüstri uzmanı olan Tom Henderson ikna olmuş değil. Ona göre, GTA V’in halefi çıkmadan önce Bully 2’yi alma şansımız var.

Henderson’ın vardığı sonuç, Rockstar’ın duyurusunun yeni GTA’nın – ima edilen GTA VI’nın – stüdyonun bir sonraki oyunu olacağını belirtmediği gerçeğine dayanıyordu. Muhbir, Aralık ortasında yaydığı haberi bir bakıma böyle savunuyor. Sektörden seçilmiş bir grup insana gösterilmesi gereken Bully 2’nin iddia edilen erken versiyonuyla ilgiliydi. Oyunun sunumu – en azından Henderson’a göre – üzerinde yapılan çalışmaların çok ileri düzeyde olduğunun bir işareti.

Bu raporlar eski Rockstar çalışanları tarafından yalanlandı. Bully 2’deki çalışmaların 2009’dan beri durduğunu iddia ettiler. Bazıları, Rockstar projeyi ciddiye alırsa, en fazla iki veya üç yıl içinde yayınlanabileceğini savundu.

Elbette Rockstar Games aynı anda birkaç oyun üzerinde çalışıyor olabilir. Ancak stüdyo Bully 2 hakkında resmi bir açıklama yapana kadar, Henderson’dan bilgi almak daha iyidir – defalarca güvenilir bir kaynak olduğunu kanıtlamış olduğu için bir bakıma güvenebiliriz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

AksiyonV Rising

V Rising'de Coarse Thread nasıl bulunur?

AksiyonRehberV Rising

V Rising Copper Ore nasıl bulunur?

AksiyonV Rising

V Rising'de Whetstones nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Ghostwire: Tokyo PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı