Rol Oyunu

Xbox patronu Starfield’ın şimdiye kadar “en çok oynanan” Bethesda oyunu olmasını istiyor

Xbox patronu Starfield’ın şimdiye kadar “en çok oynanan” Bethesda oyunu olmasını istiyor. Xbox’tan Phil Spencer, Starfield’ın Bethesda’dan Todd Howard tarafından yapılmış “en çok oynanan” oyun olmasını istiyor. Dün bir tweet dizisinde, Axios oyun muhabiri Stephen Totilo, bu yılın başlarında Xbox patronu Phil Spencer ile röportaj yaparken aldığı bir açıklama listesi yayınladı. Totilo, özellikle aşağıda görülen yorumu vurgulayarak, Spencer’ın Starfield’ı Bethesda kreatif direktörü Todd Howard tarafından şimdiye kadar piyasaya sürülen “en çok oynanan” oyun yapmayı hedeflediğini ortaya koydu.

Bu oldukça büyük bir zorluk. Howard, son yirmi yılda Bethesda altında tamamı yüzlerce saat oynanabilen bir dizi Elder Scrolls ve Fallout oyunu yayınladı ve oyunculara devasa oyun dünyalarının uzak köşelerine gizlenmiş yepyeni içerikleri hevesle sunuyor. Heck, insanlar hala geçen yıl onuncu yılını kutlayan bir oyun olan Skyrim’i bugün bile oynuyorlar. On yıldan fazla bir süre sonra Skyrim için aşağıdakiler o kadar güçlü ki, Bethesda geçen yılın sonlarında Skyrim: Anniversary Edition’ı piyasaya sürdü, önceki DLC ve genişletmelerin yanı sıra on yaşındaki oyuna balık avı gibi yepyeni özellikler ekledi.

Starfield’ın Skyrim’in on yılı aşan oyun süresinin zirvesinde olması küçük bir başarı değil. Yine de Spencer, bu yıl 11 Kasım’da yalnızca PC, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S (artı ilk gün Xbox Game Pass) için piyasaya sürülecek olan uzay RPG’si için büyük umutlara sahip. Şimdiye kadar, bir dizi Starfield oyun içi dünyasını gördük, ancak gerçekten bunun sadece “Uzayda Skyrim” olmadığını umuyoruz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
KonsolRehberXbox

Xbox Hata Kodu 0x87e11838 Çözüm

MMORPG

Söylentiler, Mandalorian MMO'nun Xbox'a Özel Olacağına İşaret Ediyor

Xbox

Xbox Series X artık bir düğmeyle TV'nin konsola geçmesini sağlıyor

Starfield

Starfield Videosu Robotik Asistan VASCO'yu Ortaya Çıkardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Lost Ark Bugün Yayınlandı; Twitch Droplarını Nasıl Alabilirsiniz?