Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Rol Oyunu

Sonunda resmileşti: Grand Theft Auto 6 geliyor

Hakkında resmi olmayan ama güçlü bir sürü dedikodu duyduk ama şimdi resmileşti: Rockstar, yeni bir Grand Theft Auto’nun geldiğini onayladı. Stüdyo, en son Grand Theft Auto topluluk güncellemesinde, “GTAV’ın benzeri görülmemiş uzun ömürlülüğü ile, çoğunuzun bize Grand Theft Auto serisine yeni bir giriş hakkında soru sorduğunu biliyoruz.” dedi.

“Başladığımız her yeni projede, hedefimiz her zaman daha önce teslim ettiğimizin önemli ölçüde ötesine geçmek ve Grand Theft Auto serisindeki bir sonraki giriş için aktif geliştirmenin devam ettiğini onaylamaktan memnuniyet duyuyoruz. Hazır olur olmaz daha fazlasını paylaşacağız, bu yüzden lütfen resmi ayrıntılar için Rockstar Newswire’ı takip etmeye devam edin.”

Tweetlere buradan bakabilirsiniz.

Adının mutlaka Grand Theft Auto 6 olmadığına dikkat edin – tam, resmi bir başlık verilmedi – ancak Rockstar’ın serideki ilk beş ana oyunu nasıl adlandırdığı göz önüne alındığında, modelin devam edeceği makul bir iddia olduğunu düşünüyoruz. Adı ne olursa olsun, oyunun tonunun serideki önceki girişlerle nasıl karşılaştırıldığını görmek çok ilginç olacak: Grand Theft Auto serisinin arkasındaki ana yaratıcı güçlerden biri olan Rockstar’ın kurucu ortağı Dan Houser, oyundan ayrıldı.

Büyük olasılıkla hala çok uzakta olmasına rağmen, bir sürüm hedefi belirtisi yok. Ocak ayında analistler, bir sonraki Grand Theft Auto oyununun Take-Two Interactive’in 2024 mali yılına kadar çıkmayacağını ve 1 Nisan 2023 ile 31 Mart 2024 arasında bir tarihte çıkacağını tahmin ettiler.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA 5 Araba Modu – İstediğin Arabayı Kullan