Nişancı OyunuRehber

Yeni başlayanlar için Tacticcool rehberi – 5v5 nişancı hakkında bilmeniz gereken her şey

Yeni başlayanlar için Tacticcool kılavuzu – 5v5 nişancı hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik. Tacticool, eğlenceli bir 5v5 mobil nişancı oyunudur. Savaş alanında kullanılabilecek çeşitli silah ve araçlara sahiptir. Tacticool oynamaktan zevk alıyorum çünkü tahrip edilebilir bir ortama sahip. Oyunda yolculuğunuza başlıyorsanız bu yazı tam size göre. İşte yeni başlayanlar için temel ipuçlarını kapsaması ve hızlı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olması gereken Tacticool kılavuzumuz. Öyleyse başlayalım.

Hedefler

Her takımın puan toplamak için kırmızı bir çantaya tutunmaya çalıştığı Çantayı Yakala ve süre bittiğinde en yüksek öldürme sayısına sahip takımın kazandığı Takım Ölüm Maçı gibi çeşitli oyun modları vardır.
Takım hedefi oyun modlarına bağlı olarak biraz değişebilse de aklınızda bulundurmanız gereken temel amaç, mümkün olduğunca çok düşman öldürmek ve daha az ölmek.

Kontroller

Kontroller oldukça basit, hareket etme ve çömelme butonunuz ekranın sol alt tarafında ve bomba atma, kapsam belirleme, kaçma ve yeniden yükleme gibi geri kalanlar ekranın sağ alt tarafında yer alıyor.
Ayarda kontrolün UI düzenini düzenleyebilir ve düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlamak için üç veya dört parmaklı bir düzene geçebilirsiniz.

Doğru silah seçimi

SMG’ler, Av Tüfekleri, Saldırı Tüfekleri, Keskin Nişancı Tüfekleri ve benzeri gibi çeşitli silah kategorileri mevcuttur. Her silah türünün artıları ve eksileri vardır. Örneğin, Pompalı Tüfekler kısa mesafeli savaşlar için mükemmelken, Taarruz Tüfekleri orta ve uzun mesafelerde harika çalışır.
Üç düzeniniz olabilir. Her bir silah düzeninin farklı bir silah kategorisine sahip olduğundan emin olun. Bunun nedeni, bazı haritaların kısa mesafeli savaşlar için, diğerlerinin ise uzun mesafeli savaşlar için daha iyi olmasıdır. Yani bu sizi her duruma hazır tutacaktır.

Doğru karakter seçimi

Tıpkı silah türünü seçme seçeneğiniz olduğu gibi, bir operatör (karakter) de seçebilirsiniz. Çeşitli operatör türleri mevcuttur. Her operatörün yetenekleri vardır. Örneğin, bazıları ekstra hareket hızı verirken, diğerleri ekstra özel silah yuvaları vb. avantajlara sahiptir. Oyun tarzınıza göre en doğru seçimi yapmanız önemlidir.

Oyun içi kod kullanımı

Geliştiriciler, silahları ve operatörleri yükseltmenize ve hızlı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olabilecek altın ve gümüş gibi ücretsiz oyun içi ödüller talep etmek için kullanabileceğiniz birkaç destek kodu yayınlar. Bu yüzden bu tür kodlara dikkat edin. Bu kodları takip etmek ve kullanmak oldukça önemlidir. Ücretsiz bir şekilde daha hızlı gelişmeniz mümkündür.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19'da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim Yagluth Boss Nasıl Çağırılır ve Yenmek İçin İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Lost Ark geliştiricileri, daha sakin sunuculara geçişi teşvik ediyor