Haber

Capcom ne için geri sayım yapıyor? Meraklandık!

Capcom bir şey için geri sayıyor, ama nedir? Capcom’un web sitesinde gizemli bir geri sayım var ama tam olarak ne için geri sayım yapılıyor? Capcom’da garip bir şeyler oluyor gibi görünüyor. Şu anda Capcom web sitesinde bir geri sayım sayacı var gibi görünüyor. Geriye doğru sayıyor… Peki, bu geri sayım tam olarak ne için geri sayım yapıyor?

İlk olarak Twitch yayıncısı Maximilian Dood ve Yo Videogames ekibi tarafından Pazar akşamı yayınları sırasında keşfedilen geri sayım, özel bir Capcom web sitesinde bulunabilir. Geri sayım, bu yazının yayınlandığı tarihten itibaren yedi günden daha kısa bir süre içinde sona erecek şekilde ayarlanmıştır. Zamanlayıcının süresi 20 Şubat Pazar günü Türkiye saatiyle 09:00’da sona erecek.

Geri sayım keşfedildikten kısa bir süre sonra Capcom USA şunları tweetledi:

En sağlam ipuçlarından biri, 2021 Capcom Pro Tour’un önümüzdeki hafta sonu bitiyor olması. Rekabetçi 2021 Street Fighter sezonunun sonu COVID-19 nedeniyle etkin bir şekilde iptal edilmiş olsa da, Capcom hala önümüzdeki hafta sonu parti yapmak istiyor ve zamanlayıcı muhtemelen etkinlik sırasında sona erecek. Bu, Street Fighter 6 veya Capcom’un dövüş oyunu kitaplığındaki Rival Schools gibi diğer oyunlardan biri veya popüler Vs’deki bir şey olsun, potansiyel bir dövüş oyununa işaret edebilir. Bir başka olası teori, zombi oyunlarının tekrar eden bir tamirci olarak bir geri sayım kullandığı göz önüne alındığında, Dead Rising serisinde bir şey olmasıdır.

Bunun dışında, herhangi birinin tahmini bizimki kadar iyidir. Monster Hunter oyunlarından ya da Resident Evil Village için bir şey veya tamamen yeni bir şey olabilir. Pragmata gibi ekarte edebileceğimiz birkaç öğe var. Bu geri sayım kesinlikle tüm proje kadar gizemli olsa da, çoğu etkinliğin 2023’e ertelendiğini biliyoruz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise Machalite Ore Nerelerde Bulunur?

Dövüş Oyunları

Capcom, Street Fighter 6'yı duyurdu

Aksiyon

Street Fighter 6, Capcom'un gizemli geri sayım sayacının sonunda ortaya çıkıyor

Haber

Monster Hunter World 20 milyon kopya sattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Resident Evil Village Ücretsiz DLC’ler Alacak