Apex Legends

Apex Legends 4K ve HDR ile yeni nesil konsol güncellemeleri bugün piyasaya çıkıyor

Respawn Entertainment, PS5 ve Xbox Series X/S konsolları için Apex Legends yükseltmelerinin bugün yeni Warriors koleksiyon etkinliğiyle başlayacağını doğruladı. Şimdiye kadar, battle royale shooter, konsol nesilleri arasında sürümler paylaştı. Ancak güncelleme yayınlandığında – genellikle akşam Türkiye saatiyle 20 civarında – konsol oyuncuları nihayet yerel olarak oluşturulmuş 4K (Serisi S hariç), HDR, daha iyi gölge haritaları ve daha yüksek düzeyde ayrıntı mesafeleri desteği ile PC’deki oyunculara katılabilecekler.

Konsollardaki tüm sürümler hala 60Hz ile sınırlıdır ve 120Hz oyun gelecekte bir yükseltme olarak verilecek. Mevcut sezon Defiance’ın lansmanından önce geliştiricilerin açıklamalarında, yeni sezonlarla birlikte yeni nesil özelliklerin yıl boyunca kullanıma sunulacağını söylediler. Çalışmalarda onaylanan diğer özellikler, PlayStation 5 DualSense denetleyicisi için uyarlanabilir tetik ve dokunsal destek.

Sistemlerin farklılık gösterdiği diğer alan ise oyuncuların güncellenmiş versiyonlarını nasıl alacakları. Xbox Series X ve Series S’de Microsoft’un kullandığı Smart Delivery teknolojisi, konsolunuzun başlatıldıktan sonra herhangi bir müdahale olmaksızın doğru sürümü otomatik olarak indirmesi gerektiği anlamına gelir. PlayStation’da durum biraz daha karmaşık. Oyunu zaten bir PS5’e yüklediyseniz, başlığı Game Hub’ınızda bulacaksınız, Play Game yerine Seçenekler’i seçin ve ardından PS5 sürümünü indirmesini söyleyin. Yüklemediyseniz ancak daha önce oynadıysanız, oyunu kitaplığınızda bulmanız ve istendiğinde PS5 sürümünü seçtiğinizden emin olmanız yeterlidir.

Tüm konsollarda ve PC’lerde, on iki sezonun ikinci yarısı, çift elli silahları etkinleştiren bilgisayar korsanları gibi şeyleri durdurmak için birçok düzeltme ve Rampage LMG veya Sentinel keskin nişancı gibi bir şarj mekaniği ile silahları kullanmak için kullanılabilecek çeşitli aksaklıklar içeriyor. Elbette, satın alınacak yeni bir kozmetik yükseltme çeşitleri ve oyuncuların Crypto karakteriyle kullanmak üzere edinebilecekleri yeni bir heirloom eşyası da var.

Warriors etkinliği ayrıca birkaç iyileştirme ve yeni bir harita ile Kontrol sınırlı süreli modunu iki hafta daha geri getirecek. Geçen sefer oyuncular tarafından iyi karşılandı, ancak oyunun normal bir parçası olmasını bekleyip bekleyemeyeceğimiz veya standart battle royale kurulumundan uzaklaşmanın daha da fazla yolunu görüp göremeyeceğimiz konusunda henüz bir haber yok. .

Güncellemede hiç bahsedilmeyen bir şey, geçen hafta geliştiricilerin üzerinde çalıştığı yeni karakterleri, görünümleri, silahları ve ifadeleri ortaya çıkaran devasa içerik sızıntısıydı. Sızıntıların kapsamının Apex Legends için önümüzdeki birkaç yıl içinde yayılacağı iddia edildi, ancak gördüğümüz değişikliklere dayanarak, henüz ortaya çıkarılmamış daha fazla Apex Legends sürprizi olabileceğini düşünüyoruz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Apex LegendsBattle RoyaleFortnite

Apex Legends vs Fortnite 5 Fark

Apex LegendsRehber

Apex Legends Mobile - Perk Sistemi Nasıl Çalışıyor

Apex Legends

Apex Legends Mobile Ön Kayıt Artık Küresel Olarak Açıldı, Yeni Fragman Yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PUBG’ye 2022 yılı yol haritası