Game Pass

Xbox Game Studios, özel bulut oyunlarına odaklanan yeni ekip kuruyor

Ekip, “oyunculara benzeri görülmemiş deneyimler getiren” “bulutta yerel oyunlar” yaratmayı amaçlıyor.

Game Pass Ultimate ile elde ettiğiniz özelliklerden biri Xbox Bulut Oyun, temelde en sevdiğiniz oyunları uygun bir Wi-Fi bağlantınız olduğunda PC, Android, iOS veya konsolda oynamanın bir yolu.

Şimdiye kadar Game Pass’e gelen oyunların çoğu bulut desteği alıyor ve abonelik hizmeti aracılığıyla sunulan eski oyunlara sürekli olarak ekleniyor – ancak gelecekte de özel oyunlar bekleyebiliriz gibi görünüyor. Microsoft şimdi özel oyunların bulutta yerel oyun geliştirmeye adanmış odaklanmış bir ekip kurdu.

Bu grup, geçen yıl bulut oyun direktörü olarak işe alınan ve daha önce Portal ve Left 4 Dead 2 gibi klasiklerin geliştirilmesine dahil olan Kim Swift tarafından yönetiliyor. Ayrıca ekibinin, oyunculara yalnızca bulut teknolojisiyle elde edilebilecek benzersiz deneyimler sunmak için bulutta yerel oyunlar geliştirmek için birinci sınıf oyun geliştirme ekipleriyle ortak olacağını da sözlerine ekledi.

Xbox Game Studios’un, sözde bulut tabanlı bir oyun olan Hideo Kojima’nın bir sonraki oyununu yayınlayacağı söylendi – Microsoft’un bu yeni çabasına kesinlikle uygun görünen bir şey.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Aksiyon

Hi-Fi Rush Sistem Gereksinimleri

Fortnite

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Game Pass

Ubisoft+ oyunları Game Pass ile anlaşabilir

Rol Oyunu

Assassin's Creed Origins Yakında Xbox Game Pass'e Geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Ghostwire: Tokyo, Steam’de en çok satanlar arasında yerini aldı