Rol Oyunu

Bethesda’ya göre Starfield aklınızı başınızdan alacak

Baş oyun tasarımcısı ve yazar Emil Pagliarulo, yaklaşmakta olan RPG hakkında bazı düşüncelerini paylaştı. Starfield hakkında bilmediğimiz daha çok şey var, aslında henüz herhangi fazla detay da almadık. Bildiğimiz şey, bunun Bethesda’nın yirmi yılı aşkın bir süredir ilk yeni IP’si olduğu ve uzayda Skyrim ile kıyaslandığı ancak çok daha büyük, bir Han Solo simülatörü ve NASA eseri gibi durduğu.

Şimdi Bethesda, oyuna oldukça güvenen ve bunun aklımızı kaybetmemize neden olacağını düşünen baş oyun tasarımcısı ve yazar Emil Pagliarulo ile bir röportaj yayınladı:

“Starfield’ın azar azar bu harika oyuna dönüşmesini ve bizlerle birlikte ÇOK fazla yeni zemini kaplamasını izlemek hayranlık uyandırıcıydı. Bir oyun üzerinde çalışırken bir nokta gelir ve bu sadece bir tür karışıklıktır, özellikle erken dönemde ve oyun geliştirmenin doğasında bu var. Ama sonra, sistemlerin gerçekten çevrimiçi olmaya başladığı ve her şeyin yolunda gitmeye başladığı ve jelleştiği bir noktaya gelirsiniz ve her şeyin bu çılgın yolculuğa ilk başladığınızda sahip olduğunuz vizyonda şekillendiğini görürsünüz. Bu Starfield ile ilk olduğunda aklımızdan şu geçti; gerçekten bir ‘Oh. Vay canına. Evet. Bu… gerçekten özel bir şey. Oyuncular akıllarını kaybedecekler.’ Şimdi sadece bitirmek zorundayız!”

Starfield, 11 Kasım’da PC ve Xbox Series S/X için çıkıyor. Ayrıca ilk günden itibaren Xbox Game Pass’e dahildir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol OyunuUzay Temalı Oyunlar

Star Citizen 700 Milyon Dolarlık Rekoru Kırdı ve Hala Yayınlanma Tarihi Belli Değil

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked - Erken Erişim - Yama 2, Türkçe Güncelleme Notları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 2023’e Ertelendi