MMORPG

Diablo Immortal Kozmetik ve Sınıf Değiştirme Sistemini Ortaya Çıkardı, Ön Kayıt Kampanyası Açtı

Diablo Immortal Kozmetik ve Sınıf Değiştirme Sistemini Ortaya Çıkardı, Ön Kayıt Kampanyası Açtı. Çıkışı yaklaşıyor mu? Diablo Immortal artık iOS’ta ön siparişe açıldı ve kozmetikler, sınıf değişiklikleri ve mobil MMORPG’de nasıl çalışacakları hakkında yepyeni bir geliştirici blogu var.

Ekibe göre, oyunu indiren en az 30 milyon küresel ön sipariş ve ön kayıt alırlarsa, oyunların yayınlanmasından sonraki 30 gün içinde öğreticiyi tamamladıkları sürece Horadrim Kozmetik setinin kilidi açılacak. Ayrıca, dikkatinizi çekmek için oyunun çeşitli sınıflarında zırh setini içeren yeni bir tanıtım da var.

 

Geliştiriciler nihayet kozmetikleri ve oyunda nasıl çalışacaklarını ve sınıf değiştirme özelliğini ortaya koyuyor. Bazı setler belirli temalı efektlere sahiptir. Ghosts of Ashwold seti, aylık Battle Pass temalı ilk içerik olacak. Hedefleri her ay yeni bir set çıkarmak.

Kozmetik öğeler, abone olduğunuz sürece her ay bir kozmetik kıyafet seçmenize olanak tanıyan Battle Pass aracılığıyla ve ayrıca satın alınabilecek. Premium Battle Pass’a sahipseniz, özel portal görünümleri veya portre çerçeveleri de alabilirsiniz. Oyun yoluyla ücretsiz kozmetik kazanma fırsatları olacağını açıkça belirtiyorlar.

Diablo Immortal’ı görsel olarak da dahil olmak üzere büyümeyi ve gelişmeyi amaçlayan canlı bir oyun olarak hayal ettikleri için karakter sınıfınızı değiştirme seçeneği de var. Herhangi bir MMORPG’de birden fazla sınıf oynama hissi vermek için tasarlanmış sınıfınızı değiştirmeye karar verirseniz, tüm Paragon seviyesindeki ilerlemenizi koruyacaksınız. Sınıf seçiminin anlamlı olmasını istediler, bu yüzden bu süreç için potansiyel sınırları belirlemeyi planlıyorlar, ancak oyuncuları bir alt oynamak veya olmak için tüm ilerlemelerinden vazgeçmeleri gerektiği gibi hissetmeye zorlamak istemediler.

Diablo Immortal’daki tüm ayrıntılar için devblog’u okuyun.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

MMORPG

World of Warcraft'ın Dragonflight yol haritası "oyunculara daha sık içerik sunacak"

AksiyonMMORPG

Guerrilla, Horizon MMO'nun "stilize görünüm" ve "yeni bir karakter kadrosu" sunacak

MMORPG

World of Warcraft Dragonriding'in Kilidini Açma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Xbox Game Studios, özel bulut oyunlarına odaklanan yeni ekip kuruyor