Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 modu, araç savaşları ve polis kovalamacalarını oyuna ekliyor

Görünüşe göre sürüş sırasında silah kullanma yeteneği oyunun kodunda zaten mevcuttu. Cyberpunk 2077’deki fütüristik araçlar, çoğunlukla bir yerden bir yere gitmenize yardımcı olmak için orada. Elbette çok havalı görünüyorlar, ancak bazen geçişten daha fazla bir rol oynayabileceklerini hissediyorsunuz.

Scissors’ın NexusMods’taki Araç Savaş modu bunu ele alıyor gibi görünüyor. Modun birincil özelliği, adından da anlaşılacağı gibi, oyuncuların Cyberpunk 2077’nin araçlarını sürerken silahları nişan almalarına ve ateşlemelerine izin vermektir. Scissor’un kendi sözleriyle, “Oyunun kodunda, oyuncunun araba kullanırken silah kullanmasına izin veren bazı işlevler vardı. Devre dışı bırakılmış gibi görünüyor, ancak bazı geçici çözümler sayesinde artık büyük ölçüde geri yüklendi.”

Bu kendi başına zaten oldukça güzel, ancak mod aynı zamanda yeni araç savaş sistemini kullanmanızı da sağlıyor. Cyberpunk 2077, polislerin suç işlediğiniz genel alanda ortaya çıkması ve sizi çok ötesine kovalamamasıyla birlikte, temel oyunda polis müdahalesinin çalışma şekli için çok eleştiri aldı.

Araç Savaşı, aranan sistemi yalnızca NCPD için değil, aynı zamanda Night City’yi dolduran çeşitli çeteler ve gruplar için de yeniden donatıyor. Açık dünyadaki düşmanlar, polis tarayıcı misyonları ve konserler, iletişimlerini devre dışı bırakmadığınız sürece artık kendi gruplarından (Scavengers, Tyger Claws, vb.) destek çağıracak ve istediğiniz seviye yeterince yüksekse sizi araçlarla takip edecek.

Scissors, uygulamada hala birkaç karışıklık üzerinde çalışıyor, ancak mod, Cyberpunk 2077’nin büyük 1.5 yamasında büyük ölçüde oynanabilir.

Cyberpunk 2077 Araç Savaş Modu

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

League of LegendsMoba

Riot Games, League of Legends'ta Savaşı Yavaşlatmak İstiyor

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 DLC gelecek yıl yayınlanacak ve daha fazla DLC yapım aşamasında

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 sonunda dlc alacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Lost Ark, bot kullandıkları için ‘bir milyondan fazla’ hesabı yasakladı