Elden RingRehber

Elden Ring: Kutsal Hasarı Engellemek İçin En İyi Kalkanlar

Elden Ring: Kutsal Hasarı Engellemek İçin En İyi Kalkanlar Nerede Bulunurlar. Bu sayede güçlü bir savunma oluşturabilir ve Elden Ring’de ölmeden daha ileriye gidebilirsiniz. Elden Ring’de kutsal hasardan kaçınmak zordur, ancak bu kalkanlardan birini kuşanmak oyuncuları güvende tutmalıdır.

Elden Ring zorlu bir oyun olmasına rağmen, oyuncular tüm hikayeyi 25 dakikadan daha kısa sürede bitirmeyi başardılar. Ancak Elden Ring oynayan herkes bu tür numaralar yapamaz, bu da oyunu olması gerektiği gibi oynamaları anlamına gelir…tekrar tekrar aynı düşmanlara ve patronlara ölerek. Bu gayet normal karşılanabilir.

FromSoftware, belirli patronlarda yanlış Kalkan veya Silah kullandıkları için oyuncuları cezalandırmak söz konusu olduğunda asla geri durmadı. Oyunlarından bazıları, oyuncuların öğrenmesi gereken çok çeşitli Durum Etkileri ve Hasar Türleri içerir ve Elden Ring’de oldukça yaygın olan bir Hasar Türü, Kutsal Hasardır. Neyse ki, Elden Ring’deki birkaç kalkan, bir oyuncunun Kutsal Saldırılardan kurtulmasına yardımcı olabilir, ancak oyuncuların hangilerinin en iyi olduğunu bilmeleri gerekir.

Bu rehberimizde sizlere Elden Ring’de kullanabileceğiniz ve  kutsal hasarı engelleyen en iyi 5 kalkandan bahsedeceğiz.

Beastman’s Jar-Shield

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring’deki Sonsuz Ölüm Döngüsü Bug’ı Düzeltiliyor