Mobil Oyun

Google, Android için “İndirirken oyna” işlevini duyurdu

Google’ın önceki Oyun Geliştirici Zirvesi sırasında Google, Android için ‘İndirirken oyna’ adlı bir özellik planlarını duyurdu; bu, bir oyunu indirirken oynamanıza izin verecek bir özellik.

Bu, herhangi bir konsol kullanıcısı tarafından iyi bilinen bir özelliktir ve esasen, indirmekte olduğunuz herhangi bir oyunu tam olarak indirme bitmeden önce deneyimlemenize izin verir, Android’in Artan Dosya Sistemini kullanarak oyunu oynamak için temel kaynakları kullanırken, diğerleri çok önemli değildir. dosyalar ağ üzerinden arka planda indirilir. Daha basit bir ifadeyle, arka planda daha az gerekli dosyalar indirilirken oyunların dosyalarının en hayati kısımlarını kullanmanıza olanak tanır.

Oyuncular bu sistemi kullanarak Call of Duty Mobile gibi daha büyük bir oyunu indirebilir ve indirme işlemi öncelikli dosyalara odaklanacağından, beklemek zorunda kalmadan temel seviye kurulumdan geçebilir ve ardından neredeyse anında oynayabilirsiniz. Tüm oyunun yüklenmesini beklemek zorunda değilsiniz. Ne yazık ki, bir husus var. Bu, geliştiriciler tarafından uygulanması gereken bir özelliktir ve belirli oyunların işlevsellikten yararlanmaması her zaman mümkündür. Genel olarak, New State veya daha önce bahsedilen Call of Duty gibi daha büyük mobil oyunların olacağına dair yüksek ihtimal, ancak bazı daha küçük bağımsız oyunlar olmayabilir.

Ne olursa olsun, bu özellik inanılmaz derecede kullanışlı ve pratik görünüyor ve mobil oyunların kapladığı kaçınılmaz alan artışının etkisini azaltmalıdır. Google, bu işlev için henüz gerçek bir çıkış tarihi açıklamamış olsa da, yakında geleceğine söz verdiler. Diğer tek yakalama, bu özelliğin yalnızca Google’ın en yeni işletim sistemi olan Android 12 çalıştıran cihazlarda ve ondan sonra gelecek tüm sistemlerde geçerli olacağıdır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Black Desert Mobile, Son Güncellemede Lightning-Fueled Legatus Sınıfını Ekliyor