Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise: Sunbreak Haziran’da çıkacak

Monster Hunter Rise: Sunbreak Haziran’da yayınlanacak. Oyuncuların vakit geçirebileceği bir sürü yeni canavar, yetenek ve daha fazlasını getirecek. Dünkü Monster Hunter dijital etkinliğinin bir parçası olarak Monster Hunter Rise’ın Sunbreak genişlemesinin resmi çıkış tarihi açıklandı. Daha önce duyurulan 2022 yazı çıkış tarihi üzerine inşa edilen genişleme, 30 Haziran 2022 çıkış tarihi için resmi olarak onaylandı.

PC ve Nintendo Switch’e çıkacak olan genişlemenin Monster Hunter World için Iceborne genişletmesiyle karşılaştırılabilir olması bekleniyor ve yüz yüze yeni canavarlar, görevler için bir Master Rank, kazanılacak yeni yetenekler, yeni bir karakol sunmak istiyor. Bununla birlikte tamamlanacak yeni bir hikaye. En son fragmanda bahsedildiği gibi, Sunbreak için ön sipariş bonusları da paylaşıldı ve genişleme paketini 30 Haziran’daki lansmanından önce alan herkesin Palamute için “Sadık Köpek Kostümü” ve “Çizgili Kedi Kostümü” ile ödüllendirileceğini açıkladı. ”

Bunun dışında Capcom, Monster Hunter Rise: Sunbreak’in Sunbreak ve çeşitli zırh setleri ile bazı jestler, pozlar, makyaj ve saç stilleri içeren yeni Deluxe Sürümü hakkında birkaç ayrıntı da açıkladı.

Tüm bu yeni güzelliklere daha iyi bir göz atmak için aşağıdaki en son fragmana bir göz atın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Canavalarlar Nasıl Yakalanır?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Wirebugs Rehberi

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise Machalite Ore Nerelerde Bulunur?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Firestone Nerede Bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Microsoft DirectStorage’ı yayınladı: “PC oyunlarında hızlı yükleme süreleri ve ayrıntılı dünyalar için yeni bir dönem”